Porsche Cayenne E-Hybrid Black Edition
- Külső szín
- Kréta
- Belső tér szín
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Motor
- Plug-in hibrid
- Kombinált elektromos hatótávolság (EAER, WLTP)
- 81 km
- Akkumulátor energia tartalma (bruttó)
- 25,9 kWh
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítmény együttesen
- 346 kW / 470 hp
- Üzemanyag-fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP)
- 4,1 l/100 km
Belső tér fekete sima felületű bőr
Sima felületű bőrrel: ülésközepek elöl és hátul, belső oldaltámasz elöl és hátul, fejtámlák közepe elöl és hátul, ajtóbehúzók elöl és hátul, kapaszkodó a középkonzolon, kormánykarima, kormány légzsák modul, műszerfal felső és alsó része, kesztyűtartó fedél. Az első ülések háttámlájának hátsó része szintetikus bőr.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Gumiabroncs-tömítőanyag elektromos kompresszorral
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alapfelszereltség
'base' felszereltség
Külső
Küszöbborítások
Tetősín nélkül
Lökhárító alsó rész
Gyalogosvédelem
Sebességváltó/Alváz
70 literes üzemanyagtartály
Inditóakkumulátor
Standard felfüggesztés
Kerekek
Nyári abroncsok 21" felnihez
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
Elektromos kormányoszlop állítás
ISOFIX gyerekülés rögzítési pontok a hátsó külső üléseken
Bőr váltókar
3-pontos automata biztonsági övek
Pedálok és lábtámasz fekete
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
E-Mobility
Electric Sound
On-Board AC-töltő 11 kW
PHEV töltőkábel nélkül
Fény és látvány
Hőszigetelt üvegezés
Komfort asszisztens
Elektromos csomagtérajtó nyitás gesztusvezérléssel
Aktív szenes pollen szűrő
Nemdohányzó csomag
Memória csomag az első ülésekhez
Warndreieck
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Új autó garancia
36 hónapok
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Furat | 84,5 mm |
| Löket | 89,0 mm |
| Maximális teljesítmény együttesen | 346 kW / 470 hp |
| Maximális teljesítmény belső égésű motor | 224 kW / 304 hp |
| Maximális teljesítmény elektromos motor | 130 kW / 176 hp |
| Maximális nyomaték teljesítmény kombinált | 650 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motorral | 420 Nm |
| Maximális nyomaték elektromos motor | 460 Nm |
| Maximális motorfordulatszám | 6 500 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 75,0 kW/l / 102,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 254 km/h |
| Teljesen elektromos végsebesség | 135 km/h |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 4,9 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 11,3 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 18,2 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h Sport Chrono csomaggal | 3,1 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 930 mm |
| Teljes szélesség | 1 983 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 997 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 194 mm |
| Magasság acélrugózással (PASM DIN) | 1 696 mm |
| Magasság légrugózással (standard szint) | 1 676 mm |
| Magasság légrugózással (extra alacsony szint) | 1 651 mm |
| Magasság légrugózással (alacsony szint) | 1 666 mm |
| Magasság légrugózással (terepszint) | 1 691 mm |
| Magasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 1 721 mm |
| Tengelytáv | 2 895 mm |
| Fordulási kör átmérője | 11,5 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 10,7 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 426 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 425 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 500 kg |
| Megengedett össztömeg | 3 125 kg |
| Maximális terhelés | 700 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 100 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékkel) | 3 500 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékezés nélkül) | 750 kg |
| Pótkocsi csatlakozó maximális függőleges terhelése | 140 kg |
| Zárt csomagtér térfogata (V210-2) | 545 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 563 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 627 l |
| Első túlnyúlás | 1 013 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 022 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (PASM DIN) | 208 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 188 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (alacsony szint) | 178 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (terepszint) | 203 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 233 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (PASM DIN) | 25,6 ° |
| Távozási szög acélrugózással (PASM DIN) | 21,9 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 23,7 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 20,6 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 27,2 ° |
| Távozási szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 23,9 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (PASM DIN) | 18,7 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 16,9 ° |
| Átkelési szög légrugózással (alacsony szint) | 16,0 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (terepjáró szint) | 18,2 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 20,9 ° |
| Maximális gázlómélység acélrugózással (PASM DIN) | 250 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (standard szint) | 225 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (terepszint) | 250 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 280 mm |
Hatótáv
| Elektromos hatótávolság városban (WLTP) | 83 km |
| Kombinált elektromos hatótávolság (EAER, WLTP) | 81 km |
| Elektromos hatótávolság városban (EAER, WLTP) | 88 km |
Akkumulátor kapacitás és töltés
| Akkumulátor energia tartalma (bruttó) | 25,9 kWh |
| Töltési idő váltakozó árammal (AC) 11 kW-nál (0-tól 100%-ig) | 2,7 h |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| CO₂-kibocsátás súlyozott kombinált (WLTP) | 94 g/km |
| CO₂-kibocsátás lemerült akkumulátorral kombinált (WLTP) | 230 g/km |
| Elektromos fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP) | 19,4 kWh/100 km |
| Kombinált elektromos fogyasztás (WLTP) | 30,5 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos kombinált energiafogyasztás (WLTP) | 29,9 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos városi energiafogyasztás (WLTP) | 27,5 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos városi energiafogyasztás (WLTP) | 28,4 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos fogyasztás külvárosi (WLTP) | 26,9 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos fogyasztás városon kívül (WLTP) | 27,8 kWh/100 km |
| Teljesen elektromos fogyasztás autópályán (WLTP) | 35,2 kWh/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP) | 4,1 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás díjcsökkentő kombinált (WLTP) | 0,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral kombinált (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral városi körülmények között (WLTP) | 13,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral városon kívül (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral városon kívül (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral autópályán (WLTP) | 10,6 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 68 dB |
| Álló jármű zajszintje | 85 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 750 r/min |