Porsche Cayenne Coupé Black Edition
- Külső szín
- Carrara Fehér Metál
- Belső tér szín
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Motor
- Benzin
- Váltó
- Automatikus
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 260 kW / 353 hp
- 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal
- 5,7 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 10,9 l/100 km
Belső tér fekete sima felületű bőr
Sima felületű bőrrel: ülésközepek elöl és hátul, belső oldaltámasz elöl és hátul, fejtámlák közepe elöl és hátul, ajtóbehúzók elöl és hátul, kapaszkodó a középkonzolon, kormánykarima, kormány légzsák modul, műszerfal felső és alsó része, kesztyűtartó fedél. Az első ülések háttámlájának hátsó része szintetikus bőr.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Kerekek
Gumiabroncs-tömítőanyag elektromos kompresszorral
Belső tér
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alapfelszereltség
'base' felszereltség
Külső
Küszöbborítások
Tetősín nélkül
Lökhárító alsó rész
Sebességváltó/Alváz
90 literes üzemanyagtartály
Standard felfüggesztés
Kerekek
Nyári abroncsok 21" felnihez
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
Elektromos kormányoszlop állítás
ISOFIX gyerekülés rögzítési pontok a hátsó külső üléseken
Bőr váltókar
3-pontos automata biztonsági övek
Pedálok és lábtámasz fekete
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
E-Mobility
Mode3 töltőkábel nélkül
PHEV töltőkábel nélkül
Fény és látvány
Hőszigetelt üvegezés
Komfort asszisztens
Elektromos csomagtérajtó nyitás gesztusvezérléssel
Aktív szenes pollen szűrő
Nemdohányzó csomag
Memória csomag az első ülésekhez
Warndreieck
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Új autó garancia
36 hónapok
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Furat | 84,5 mm |
| Löket | 89,0 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 260 kW / 353 hp |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 500 Nm |
| Maximális motorfordulatszám | 6 500 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 87,0 kW/l / 118,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 248 km/h |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 5,7 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 13,6 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 23,7 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h Sport Chrono csomaggal | 3,9 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 930 mm |
| Teljes szélesség | 1 983 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 997 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 194 mm |
| Magasság acélrugózással (PASM DIN) | 1 678 mm |
| Magasság légrugózással (standard szint) | 1 659 mm |
| Magasság légrugózással (extra alacsony szint) | 1 634 mm |
| Magasság légrugózással (alacsony szint) | 1 649 mm |
| Magasság légrugózással (terepszint) | 1 674 mm |
| Magasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 1 704 mm |
| Tengelytáv | 2 895 mm |
| Fordulási kör átmérője | 12,1 m |
| Gumiabroncs nyomtáv fordulási kör | 11,3 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 2 150 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 2 085 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 160 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 820 kg |
| Maximális terhelés | 735 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 75 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékkel) | 3 500 kg |
| Maximális vontatási kapacitás (fékezés nélkül) | 750 kg |
| Pótkocsi csatlakozó maximális függőleges terhelése | 140 kg |
| Zárt csomagtér térfogata (V210-2) | 554 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 502 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 592 l |
| Első túlnyúlás | 1 013 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 022 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (PASM DIN) | 214 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 192 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (alacsony szint) | 182 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (terepszint) | 207 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 237 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (PASM DIN) | 25,5 ° |
| Távozási szög acélrugózással (PASM DIN) | 22,5 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (standard szint) | 23,5 ° |
| Távozási szög légrugózással (standard szint) | 20,9 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 27,5 ° |
| Távozási szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 24,3 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (PASM DIN) | 19,0 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (standard szint) | 17,2 ° |
| Átkelési szög légrugózással (alacsony szint) | 16,3 ° |
| Átfordulási szög légrugózással (terepjáró szint) | 18,5 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 21,2 ° |
| Max. merülési mélység acélrugózással (DIN) | 500 mm |
| Maximális gázlómélység acélrugózással (PASM DIN) | 500 mm |
| Max. gázlómélység (acélrugózás) | 500 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (standard szint) | 475 mm |
| Maximális merülési mélység légrugózással (terepszint) | 500 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 530 mm |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 248 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 15,6 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 10,5 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 69 dB |
| Álló jármű zajszintje | 81 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 750 r/min |