Porsche 911 GT3 (992 II)
- Külső szín
- Jég Szürke Metál
- Belső tér szín
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Motor
- Benzin
- Váltó
- PDK (Automatikus)
- Hajtáslánc
- Hátsókerék - meghajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 375 kW / 510 hp
- Gyorsulás 0-100 km/h
- 3,4 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Belső tér kiegészítő bőr / Race-Tex elemekkel, Fekete, eltérő szín Guards vörös
Dekorvarrás és hímzés Guards Vörös.
Teljes kagylóülések rendelése esetén (Q1K), részben perforált ülésközepek Race-Tex fekete színben, hátoldal kontrasztszínben Guards Vörös.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Csomagokat
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
GT3 felszereltség
Külső
Tetősín nélkül
GT3 légbeömlő lamellák hátul
Gyalogosvédelem
Sebességváltó/Alváz
Hátsókerék-kormányzás
Hátsókerék meghajtás
Standard felfüggesztés
63 literes üzemanyagtartály
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
Hátsó ülés nélkül
Kormánykerék manuális állíthatósággal
3-pontos automata biztonsági övek
Biztonsági öv bekapcsolására figyelmeztető jelzés
Pedálok és lábtámasz rozsdamentes acél
Sport Chrono stopperóra számlap és Iránytű számlap nélkül
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Esőszenzor
Riasztórendszer belső tér védelemmel
Alkoholszonda előkészítés
Kulcsnélküli rendszer
Warndreieck
Vészhívás rendszer eCall
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Új autó garancia
36 hónapok
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Furat | 102,0 mm |
| Löket | 81,5 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 375 kW / 510 hp |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 450 Nm |
| Maximális motorfordulatszám | 9 000 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 93,0 kW/l / 127,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 311 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 3,4 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 7,0 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás | 10,8 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 1,9 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 570 mm |
| Teljes szélesség | 1 852 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 834 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 033 mm |
| Magasság | 1 279 mm |
| Magasság acélrugózással (PASM DIN) | 1 279 mm |
| Tengelytáv | 2 457 mm |
| Fordulási kör átmérője | 10,4 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 1 487 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 1 479 kg |
| Üres tömeg (EC) | 1 554 kg |
| Megengedett össztömeg | 1 782 kg |
| Maximális terhelés | 303 kg |
| Csomagtér térfogata (elöl) | 135 l |
| Nyitott csomagtér térfogata lehajtott hátsó ülésekkel (V211-1) | 373 l |
| Első túlnyúlás | 1 037 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 076 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (PASM DIN) | 76 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (DIN) | 6,3 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (DIN) | 9,4 ° |
| Megközelítési szög acélrugózással (PASM DIN) | 6,3 ° |
| Távozási szög acélrugózással (PASM DIN) | 9,4 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 10,6 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (PASM DIN) | 10,6 ° |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 312 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 74 dB |
| Álló jármű zajszintje | 96 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 658 r/min |