Porsche 911 GT3 Touring (992 I)
- Külső szín
- Kréta
- Belső tér szín
- kilométer
- 7524 km
- Első forgalombahelyezés
- 02/2024.
- Előző tulajdonosok
- 2
- Kártörténet
- Nem jelentettek károkat vagy baleseteket
- Porsche által jóváhagyott garancia
- 12 hónapok
- Motor
- Benzin
- Váltó
- PDK (Automatikus)
- Hajtáslánc
- Hátsókerék - meghajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 375 kW / 510 hp
- Gyorsulás 0-100 km/h
- 3,4 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 12,9 l/100 km
Bőr belső tér Fekete, kontraszt szín GT Ezüst
Dekorvarrás GT Ezüst színben.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Csomagokat
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
Külső
Fekete küszöbszoknyák
Külső visszapillantó tükrök felső része a karosszéria színében, alsó része és a tükörlábak fekete
Jelvény a légbeömlő lamellákon
'GTS' logo nélkül az első ajtókon
Hátsó diffúzor
Panoráma tetőrendszer törlése
2-üléses Coupé
Hátsó levegőztető nyílások antracit és fekete színben
Sebességváltó/Alváz
Hátsókerék meghajtás
Súlykönnyített indítóakkumulátor LiFePO4
Standard felfüggesztés
64 literes üzemanyagtartály
Kettős keresztlengőkaros első futómű, integrált segédrugóval, stabilizátor
Többlengőkaros hátsó futómű, sportosra hangolt, integrált segédrugóval, stabilizátor
Porsche Stability Management (PSM): ABS-es stabilitásvezérlés, 2 fokozatban kikapcsolható (SC OFF és SC+TC OFF)
Max. motor fordulatszám 9.000 1/min
Kovácsolt titán hajtókar
Start/Stop funkció
Kerekek
Felnik ezüst színben
Belső tér
Biztonságiöv feszítő rendszer
Kormánykerék manuális állíthatósággal
Hátsó ülés nélkül
GT specifikus váltókar fekete bőr
Napellenzők
Súlykönnyített hátsó fedél, fekete kárpit borítással
Riasztóberendezés ultrahangos belső tér védelemmel
Műszeregység központi analóg fordulatszámmérővel és két 7" TFT-kijelzővel, versenypálya-kijelző
Fordulatszámmérő digitális váltófokozat- és sebességkijelzéssel, hátlap "GT3" felirattal
Klímaberendezés aktív szénszűrővel
3-pontos automata biztonsági övek, övfeszítővel és överő-határolóval
Csomagtér elöl
2 pohártartó
Kesztyűtartó (zárható) és tárolórekesz az ajtókban
Ruhafogas az ülések háttámláin
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
Porsche Communication Management (PCM), Online-Navigáció, Mobiltelefon előkészítés, Audio-interfész, beszédvezérlés "Hey Porsche", 10.9" full HD érintőképernyő, 2 USB-C adat- és töltőport az első tárolórekeszben.
Porsche Connect + Apple® CarPlay, Android Auto zene streaming és online rádió, távoli hozzáférés szolgáltatások (Remote Services), számos egyéb Connect szolgáltatás. A díjmentes előfizetési periódus 36 hó. A szolgáltatások elérhetősége országonként változhat, csakúgy, mint az integrált SIM kártya által biztosított adatforgalmi mennyiség.
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS) nonstop járműfelügyeleti rendszer, az ügyfeltől kér visszaigazolást a díszpécser központ ill. szükség esetén értesíti a helyi hatóságot. Használatához Security Services szolgáltatás előfizetése szükséges (nem minden országban elérhető)
Fény és látvány
Belső visszapillantó tükör manuálisan sötétíthető
Elektromosan állítható és fűthető külső visszapillantó tükrök
LED fényszórók
Olvasólámpák, orientációs fények, gyújtáskapcsoló-, csomagtér-, lábtér-, kesztyűtartó- és kiszállási segédfény megvilágítás LED, megvilágított sminktükör a napellenzőkben vezető- és utasoldalon
Fényszóróasszisztens (automata fényszóró aktiválás), hazakísérő fény
Kiegészítő lámpák az első lökhárítóban pozíciófénnyel, irányjelző, oldaljelzők LED technológiával
Oldalsó ablakok víztaszító bevonattal
Komfort asszisztens
Nemdohányzó csomag
Belső világítás
2-zónás automata klíma
Riasztórendszer belső tér védelemmel
Aktív szenes pollen szűrő
Tempomat
Kulcsnélküli indítás
Távirányítás központi- és csomagtérzárhoz
Porsche WET Mode nedves útburkolat üzemmód
Tempomat
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Porsche által jóváhagyott garancia
12 hónapok

Porsche Assistance
12 hónapok
Mobilitás és biztonság igény szerint. A nap 24 órájában. Az év 365 napján. Gyors segítség - bárhol és bármikor, amikor csak szüksége van rá.
Állapot és előzmények
Állapot Porsche által hivatalosan elismert használtautó Jármű tanúsított minőséggel, teljes történettel és eredeti alkatrészekkel. |
kilométer 7524 km |
Első forgalombahelyezés 02/2024. |
Előző tulajdonosok 2 |
Teljes szerviz történet Igen, minden Porsche Centerben végzett szervizelés |
Kártörténet Nem jelentettek károkat vagy baleseteket |
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Furat | 102,0 mm |
| Löket | 81,5 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 375 kW / 510 hp |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor fordulatszámon | 8 400 r/min |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 470 Nm |
| Maximális nyomatékú égésmotor fordulatszámon | 6 100 r/min |
| Maximális motorfordulatszám | 9 000 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 93,8 kW/l / 127,6 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 318 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 3,4 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 7,0 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás | 10,8 sec |
| Rugalmasság 80-120 km/h 5. fokozatban | 5,9 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 1,9 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 573 mm |
| Teljes szélesség | 1 852 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 027 mm |
| Magasság | 1 279 mm |
| Tengelytáv | 2 457 mm |
| Fordulási kör átmérője | 10,4 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 1 435 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 1 435 kg |
| Üres tömeg (EC) | 1 510 kg |
| Megengedett össztömeg | 1 756 kg |
| Maximális terhelés | 321 kg |
| Üzemanyagtartály űrtartalma | 64 l |
| Csomagtér térfogata (elöl) | 132 l |
| Max. hasmagasság acélrugózással (DIN) | 100 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással | 100 mm |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 10,6 ° |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 293 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 12,9 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 20,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 12,5 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 11,9 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 72 dB |
| Álló jármű zajszintje | 98 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 658 r/min |