Porsche 911 Carrera T Cabriolet (992 II)
- Külső szín
- Jég Szürke Metál
- Belső tér szín
- Tető színe
- Vászontető kék
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Motor
- Benzin
- Váltó
- Kézi váltó
- Hajtáslánc
- Hátsókerék - meghajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 290 kW / 394 hp
- Gyorsulás 0-100 km/h
- 4,7 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 10,8 l/100 km
Carrera T belső tér csomag fekete kiegészítő bőr elemekkel, Encián kék eltérő színnel
Bőr bevonattal: műszerfal alsó és felső része, kesztyűtartó fedél, ajtópanel felső és középső része, középkonzol oldalsó része, hátsó oldalsó panel, hátsó ülések oldaltámasza.
Sport-Tex Encián kék dekorvarrással: ülésközép, ajtópanel középső része.
Selyemfényű Encián kék díszbetét: műszerfal, középkonzol.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
Carrera T felszereltség
Külső
Tetősín nélkül
Gyalogosvédelem
Sebességváltó/Alváz
Hátsókerék meghajtás
Standard felfüggesztés
63 literes üzemanyagtartály
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
Hátsó ülések
Belső tér csomag eltérő színben
3-pontos automata biztonsági övek
Biztonsági öv bekapcsolására figyelmeztető jelzés
Napellenzők
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Esőszenzor
Riasztórendszer belső tér védelemmel
Alkoholszonda előkészítés
Warndreieck
Vészhívás rendszer eCall
Kulcsnélküli rendszer
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Új autó garancia
36 hónapok
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 2 981 cm³ / 3,0 l |
| Furat | 91,0 mm |
| Löket | 76,4 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 290 kW / 394 hp |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 450 Nm |
| Maximális motorfordulatszám | 7 500 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 96,0 kW/l / 131,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 293 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 4,7 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 10,1 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás | 15,8 sec |
| Rugalmasság 80-120 km/h 5. fokozatban | 5,9 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 542 mm |
| Teljes szélesség | 1 852 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 834 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 033 mm |
| Magasság | 1 292 mm |
| Magasság acélrugózással (PASM-20 DIN) | 1 292 mm |
| Tengelytáv | 2 450 mm |
| Fordulási kör átmérője | 10,9 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 1 590 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 1 580 kg |
| Üres tömeg (EC) | 1 655 kg |
| Megengedett össztömeg | 1 985 kg |
| Maximális terhelés | 405 kg |
| Csomagtér térfogata (elöl) | 135 l |
| Nyitott csomagtér térfogata lehajtott hátsó ülésekkel (V211-1) | 163 l |
| Első túlnyúlás | 1 016 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 076 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (PASM-20 DIN) | 114 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (DIN) | 9,5 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (DIN) | 13,5 ° |
| Megközelítési szög acél felfüggesztéssel (PASM-20 DIN) | 9,5 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (PASM-20 DIN) | 13,5 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 11,8 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (PASM-20 DIN) | 11,8 ° |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 244 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 19,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 9,2 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 70 dB |
| Álló jármű zajszintje | 94 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 325 r/min |