Porsche 911 Carrera 4 GTS (MY24) (992 I)
- Külső szín
- Indiai Vörös
- Belső tér szín
- kilométer
- 4271 km
- Első forgalombahelyezés
- 08/2023.
- Előző tulajdonosok
- 1
- Kártörténet
- Nem jelentettek károkat vagy baleseteket
- Porsche által jóváhagyott garancia
- 12 hónapok
- Motor
- Benzin
- Váltó
- PDK (Automatikus)
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 353 kW / 480 hp
- 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal
- 3,3 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 11,1 l/100 km
Bőr belső fekete
Bőrbevonattal: műszerfal felső része, műszerfal alsó része beleértve a kesztyűtartó fedelet, ajtópanel felső része, ajtó közép panelek, középkonzol oldalelemei, hátul az oldalsó panelek, ülés alapok, első ülés háttámla hátsó oldala, hátsó ülésközepek és oldaltámaszok, kardánalagút hátul.
Sport Plus vagy Adaptív Sport Plus ülések esetén a háttámla hátsó oldala sötétezüst.
Kagylóülések esetén Carbon a háttámla hátsó oldala (magasfényű)
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Külső
Panoráma tetőrendszer törlése
PORSCHE DESIGN logó szatén platina színben
Oldalsó ablakkeretek fekete színben
2+2 üléses jármű farmotorral
Süllyesztett ajtónyitó kilincs
Sebességváltó/Alváz
Összkerék meghajtás Porsche Traction Management (PTM) rendszerrel
Standard felfüggesztés
Start/Stop funkció
McPherson-futómű elöl, stabilizátor
Többlengőkaros hátsó futómű, stabilizátor
Auto-HOLD funkció (elgurulásgátló)
Elektromos parkolófék
Porsche Stability Management (PSM), ABS kiterjesztett fékfunkciókkal
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
Napellenzők
Műszercsoport hátlap fekete
Iránytű és Sport Chrono stopperóra számlap Fekete színben
Váltókar Race-Tex betéttel
Klímaberendezés aktív szénszűrővel
Tárolórekesz csomag
Műszeregység központi analóg fordulatszámmérővel és két 7" TFT-kijelzővel, 10,9" érintőkijelző
Riasztóberendezés ultrahangos belső tér védelemmel
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
Porsche Communication Management (PCM), Online-Navigáció, Mobiltelefon előkészítés, Audio-interfész, beszédvezérlés "Hey Porsche", 10.9" full HD érintőképernyő, 2 USB-C adat- és töltőport az első tárolórekeszben.
Porsche Connect + Apple® CarPlay, Android Auto zene streaming és online rádió, távoli hozzáférés szolgáltatások (Remote Services), számos egyéb Connect szolgáltatás. A díjmentes előfizetési periódus 36 hó. A szolgáltatások elérhetősége országonként változhat, csakúgy, mint az integrált SIM kártya által biztosított adatforgalmi mennyiség.
Porsche Vehicle Tracking System (PVTS) nonstop járműfelügyeleti rendszer, az ügyfeltől kér visszaigazolást a díszpécser központ ill. szükség esetén értesíti a helyi hatóságot. Használatához Security Services szolgáltatás előfizetése szükséges (nem minden országban elérhető)
Fény és látvány
PORSCHE logó szatén fekete színben
Belső visszapillantó tükör manuálisan sötétíthető
Elektromosan állítható és fűthető külső visszapillantó tükrök
Olvasólámpák, orientációs fények, gyújtáskapcsoló-, csomagtér-, lábtér-, kesztyűtartó- és kiszállási segédfény megvilágítás LED, megvilágított sminktükör a napellenzőkben vezető- és utasoldalon
Fényszóróasszisztens (automata fényszóró aktiválás), hazakísérő fény
Komfort asszisztens
ParkAssist elöl és hátul
Nemdohányzó csomag
Figyelmeztető és fék asszisztens gyalogosvédelemmel
Riasztórendszer belső tér védelemmel
Belső világítás
Aktív szenes pollen szűrő
Tempomat
Kulcsnélküli indítás
Távirányítás központi- és csomagtérzárhoz
Porsche WET Mode nedves útburkolat üzemmód
Tempomat
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Porsche által jóváhagyott garancia
12 hónapok
A Porsche Approved Warranty az új autók garanciájával egyenértékű szolgáltatási szintet kínál, és a jármű minden alkatrészére kiterjed. A Porsche Approved Warranty vagy a kiterjesztett garancia meghosszabbított futamideje bizonyos feltételek mellett felár ellenében elérhető.

Porsche Assistance
12 hónapok
Mobilitás és biztonság igény szerint. A nap 24 órájában. Az év 365 napján. Gyors segítség - bárhol és bármikor, amikor csak szüksége van rá.
Állapot és előzmények
Állapot Porsche által hivatalosan elismert használtautó Jármű tanúsított minőséggel, teljes történettel és eredeti alkatrészekkel. |
kilométer 4271 km |
Első forgalombahelyezés 08/2023. |
Előző tulajdonosok 1 |
Teljes szerviz történet Igen, minden Porsche Centerben végzett szervizelés |
Kártörténet Nem jelentettek károkat vagy baleseteket |
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 2 981 cm³ / 3,0 l |
| Furat | 91,0 mm |
| Löket | 76,4 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 353 kW / 480 hp |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor fordulatszámon | 6 500 r/min |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 570 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 2 300 - 5 000 r/min |
| Maximális motorfordulatszám | 7 500 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 118,4 kW/l / 161,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 309 km/h |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 3,3 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 7,7 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 11,8 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h Sport Chrono csomaggal | 2,2 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 533 mm |
| Teljes szélesség | 1 852 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 024 mm |
| Magasság | 1 301 mm |
| Tengelytáv | 2 450 mm |
| Fordulási kör átmérője | 11,2 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 1 604 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 1 595 kg |
| Üres tömeg (EC) | 1 670 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 010 kg |
| Maximális terhelés | 415 kg |
| Maximális megengedett tetőterhelés Porsche tetőszállító rendszerrel | 75 kg |
| Üzemanyagtartály űrtartalma | 67 l |
| Csomagtér térfogata (elöl) | 132 l |
| Nyitott csomagtér térfogata lehajtott hátsó ülésekkel (V211-1) | 264 l |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 251 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 18,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 10,2 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 72 dB |
| Álló jármű zajszintje | 92 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 325 r/min |