Porsche 911 Carrera 4 GTS Cabriolet (992 II)
- Külső szín
- Vanádium Szürke Metál
- Belső tér szín
- Tető színe
- Vászontető fekete
- Új autó garancia
- 36 hónapok
- Motor
- T-Hybrid
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítmény együttesen
- 398 kW / 541 hp
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 10,6 l/100 km
Bi-Color Club bőr belső tér Bazalt fekete/Classic Konyak
Az opció rendelhetősége korlátozott!
Fekete sima felületű bőr: műszerfal felső része, kormánykarima, kormány légzsák modul, ajtópanel felső része.
Classic konyak semi anilin bőr: ülésközép, ülések oldaltámasza elöl és hátul, fejtámlák elöl, ajtópanel, első ülések háttámlájának hátsó része, műszerfal alsó része, kesztyűtartó fedél, ajtóbehúzó, ajtópanel könyöktámasz, középkonzol tárolórekesz fedél, kardánalagút hátul.
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Belső tér
Audió/Kommunikáció
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Csomagokat
Alap felszereltség
Külső
Tetősín nélkül
Gyalogosvédelem
Sebességváltó/Alváz
Összkerék meghajtás Porsche Traction Management (PTM) rendszerrel
63 literes üzemanyagtartály
Standard felfüggesztés
Kerekek
Gumiabroncs légnyomás-ellenőrzés
Belső tér
Iránytű és Sport Chrono stopperóra számlap Fekete színben
Biztonsági öv bekapcsolására figyelmeztető jelzés
Napellenzők
Audió/Kommunikáció
Navigáció High
Hangvezérlés
Fény és látvány
Hőszigetelt üvegezés
Komfort asszisztens
Esőszenzor
Riasztórendszer belső tér védelemmel
Alkoholszonda előkészítés
Warndreieck
Vészhívás rendszer eCall
Kulcsnélküli rendszer
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Új autó garancia
36 hónapok
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 3 591 cm³ / 3,6 l |
| Furat | 97,0 mm |
| Löket | 81,0 mm |
| Maximális teljesítmény együttesen | 398 kW / 541 hp |
| Maximális teljesítmény belső égésű motor | 357 kW / 485 hp |
| Elektromos motor maximális teljesítménye | 41 kW / 56 hp |
| Maximális nyomaték teljesítmény kombinált | 610 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 570 Nm |
| Maximális motorfordulatszám | 7 500 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 99,0 kW/l / 135,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 312 km/h |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 3,1 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 7,1 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 11,1 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h Sport Chrono csomaggal | 2,1 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 553 mm |
| Teljes szélesség | 1 852 mm |
| Szélesség (behajtott tükrökkel) | 1 834 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 033 mm |
| Magasság acélrugózással (PASM-10 DIN) | 1 304 mm |
| Magasság acélrugózással (PASM-20 DIN) | 1 292 mm |
| Tengelytáv | 2 450 mm |
| Fordulási kör átmérője | 10,9 m |
| Üres tömeg (saját tömeg) | 1 733 kg |
| Üres tömeg (DIN) | 1 725 kg |
| Üres tömeg (EC) | 1 800 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 115 kg |
| Maximális terhelés | 390 kg |
| Csomagtér térfogata (elöl) | 135 l |
| Nyitott csomagtér térfogata lehajtott hátsó ülésekkel (V211-1) | 163 l |
| Első túlnyúlás | 1 016 mm |
| Hátsó túlnyúlás | 1 087 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (PASM-10 DIN) | 123 mm |
| Max. hasmagasság acélrugózással (PASM-20 DIN) | 110 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (PASM-10 DIN) | 10,0 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (PASM-10 DIN) | 14,3 ° |
| Megközelítési szög acél felfüggesztéssel (PASM-20 DIN) | 9,1 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (PASM-20 DIN) | 13,7 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (PASM-10 DIN) | 12,9 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (PASM-20 DIN) | 11,8 ° |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| CO₂-kibocsátás kombinált (WLTP) | 240 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 18,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás országúton (WLTP) | 9,1 l/100 km |
Razina buke (type approved based on UN-R 51)
| Elhaladó jármű zajszintje | 71 dB |
| Álló jármű zajszintje | 98 dB |
| Álló jármű hangszintje (fordulat/perc) | 3 325 r/min |