Porsche 911 Carrera 4 Cabriolet (992 I)
Használtautó
43 490 000 Ft
Nem visszaigényelhető ÁFA
Készlet szám
AILB992
- Külső szín
- Jet Fekete Metál
- Belső tér szín
- Tető színe
- Fekete vászontető
- kilométer
- 36 369 km
- Első forgalombahelyezés
- 05/2020.
- Előző tulajdonosok
- 1
- Kártörténet
- Nem jelentettek károkat vagy baleseteket
- Motor
- Benzin
- Váltó
- PDK (Automatikus)
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítményű belső égésű motor
- 283 kW / 385 hp
- Gyorsulás 0-100 km/h
- 4,4 sec
- Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP)
- 10,3 l/100 km
Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP): 10,3 l/100 km · Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP): 235 g/km
Black / Mojave Beige two-tone leather interior
Two-tone combinations: Black and Mojave Beige. Package as for leather interior in standard colour, stitching in contrasting colour
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Opció
Külső
A modellmegjelölés törlése
Sebességváltó/Alváz
Sport kipufogórendszer (szálcsiszolt rozsdamentes acél sport kipufogóvégekkel)
Plus szervokormány
Kerekek
20 / 21-inch Carrera Classic wheels
Belső tér
14-irányba elektromosan állítható komfortülések elöl, memória csomaggal
Ülésfűtés elöl
Ülésszellőztetés elöl
Belső tér bőr
Leather interior package
Dombornyomott Porsche pajzs az első fejtámlákban
Audió/Kommunikáció
BOSE® Surround audiorendszer
Digitális rádió
Fény és látvány
LED fényszóró Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS) rendszerrel
Automatically dimming interior and exterior mirrors with integrated rain sensor
Windscreen with grey top tint
Komfort asszisztens
Sávváltás-asszisztens (LCA)
HomeLink®
Alapfelszereltség
A jármű esetében alapfelszereltség nem került azonosításra.
Az alapfelszereltséggel kapcsolatos további információkért kérjük, forduljon a Porsche Központhoz.
Garancia
A garanciáról nincs információnk. Kérjük, érdeklődjön a kereskedőnél.
Állapot és előzmények
Állapot Használtautó |
kilométer 36 369 km |
Első forgalombahelyezés 05/2020. |
Előző tulajdonosok 1 |
Teljes szerviz történet Igen, minden elvégzett szolgáltatás |
Kártörténet Nem jelentettek károkat vagy baleseteket |
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 2 981 cm³ / 3,0 l |
| Furat | 91,0 mm |
| Löket | 76,4 mm |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor | 283 kW / 385 hp |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor fordulatszámon | 6 500 r/min |
| Maximális nyomaték belső égésű motor | 450 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 1 950 - 5 000 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 94,9 kW/l / 129,0 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 289 km/h |
| Gyorsulás 0-100 km/h | 4,4 sec |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 4,2 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 10,0 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 9,7 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás | 15,6 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 15,3 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 2,8 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 519 mm |
| Teljes szélesség | 1 852 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 024 mm |
| Magasság | 1 297 mm |
| Tengelytáv | 2 450 mm |
| Első nyomtáv | 1 591 mm |
| Hátsó nyomtáv | 1 557 mm |
| Légellenállási együttható | 0,29 cD |
| Üres tömeg (DIN) | 1 625 kg |
| Üres tömeg (EC) | 1 700 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 040 kg |
| Maximális terhelés | 415 kg |
| Üzemanyagtartály űrtartalma | 67 l |
| Csomagtér térfogata (elöl) | 132 l |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| Kombinált CO₂-kibocsátás (WLTP) | 235 g/km |
| Kombinált üzemanyag-fogyasztás (WLTP) | 10,3 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városban (WLTP) | 18,1 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás városon kívül (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás autópályán (WLTP) | 8,9 l/100 km |