Porsche Panamera Turbo S E-Hybrid
- Külső szín
- Carrara Fehér Metál
- Belső tér szín
- kilométer
- 100 823 km
- Első forgalombahelyezés
- 01/2020.
- Előző tulajdonosok
- 2
- Kártörténet
- Nem jelentettek károkat vagy baleseteket
- Porsche által jóváhagyott garancia
- 12 hónapok
- Motor
- Plug-in hibrid
- Kombinált elektromos hatótávolság (EAER, WLTP)
- 39 km
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítmény együttesen
- 500 kW / 680 hp
- Üzemanyag-fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP)
- 3,6 l/100 km
Fekete-kréta kétszínű bőrcsomag valódi bőrből
Belső bőrcsomag fekete-kréta színkombinációban (minden bőrözött elem valódi bőrrel bevonva). Tartalma megfelel a bőrcsomagnak, a színváltás a díszbetéteknél történik. Műszerfal-felsőrész és szőnyegek a sötétebb színben. A tetőkárpit a fekete-kréta színkombináció esetén a világosabb színben. A műszerfal-felsőrész és az első-hátsó ajtóborítások felső része a világosabb színű díszvarrással ellátva
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Külső
Sebességváltó/Alváz
Kerekek
Belső tér
Belső tér bőr
Bőr belső tér Alcantara®
Audió/Kommunikáció
Hatlemezes CD/DVD váltó
E-Mobility
Fény és látvány
Komfort asszisztens
Az alapfelszereltséggel kapcsolatos további információkért kérjük, forduljon a Porsche Központhoz.
Garancia
Az Ön garanciális fedezete a következőket tartalmazza:

Porsche által jóváhagyott garancia
12 hónapok

Porsche Assistance
12 hónapok
Mobilitás és biztonság igény szerint. A nap 24 órájában. Az év 365 napján. Gyors segítség - bárhol és bármikor, amikor csak szüksége van rá.
Állapot és előzmények
Állapot Porsche által hivatalosan elismert használtautó Jármű tanúsított minőséggel, teljes történettel és eredeti alkatrészekkel. |
kilométer 100 823 km |
Első forgalombahelyezés 01/2020. |
Előző tulajdonosok 2 |
Teljes szerviz történet Igen, minden elvégzett szolgáltatás |
Kártörténet Nem jelentettek károkat vagy baleseteket |
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 8 |
| Hengerűrtartalom | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Furat | 86,0 mm |
| Löket | 86,0 mm |
| Maximális teljesítmény együttesen | 500 kW / 680 hp |
| Maximális teljesítmény belső égésű motor | 404 kW / 550 hp |
| Maximális teljesítmény elektromos motor | 100 kW / 136 hp |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 5 750 - 6 000 r/min |
| Maximális nyomaték teljesítmény kombinált | 850 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motorral | 770 Nm |
| Maximális nyomaték elektromos motor | 400 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 1 960 - 4 500 r/min |
| Maximális teljesítmény literenként | 101,1 kW/l / 137,5 hp/l |
Teljesítmény
| Végsebesség | 310 km/h |
| Teljesen elektromos végsebesség | 140 km/h |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 3,4 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 7,6 sec |
| 0-160 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 7,6 sec |
| 0-200 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 11,7 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 2,2 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 5 049 mm |
| Teljes szélesség | 1 937 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 165 mm |
| Magasság | 1 427 mm |
| Tengelytáv | 2 950 mm |
| Első nyomtáv | 1 657 mm |
| Hátsó nyomtáv | 1 637 mm |
| Légellenállási együttható | 0,32 cD |
| Üres tömeg (DIN) | 2 310 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 385 kg |
| Megengedett össztömeg | 2 795 kg |
| Üzemanyagtartály űrtartalma | 80 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 245 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 405 l |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 138 mm |
Hatótáv
| Elektromos hatótávolság városban (WLTP) | 35 km |
| Kombinált elektromos hatótávolság (EAER, WLTP) | 39 km |
| Elektromos hatótávolság városban (EAER, WLTP) | 37 km |
Üzemanyag-fogyasztás és emisszió
Ezek az értékek az Ön aktuális konfigurációjához tartoznak. Amennyiben megváltoztatja a felszereltséget, elképzelhető, hogy a jelenleg mutatott értékek megváltoznak.
| CO₂-kibocsátás súlyozott kombinált (WLTP) | 82 g/km |
| CO₂-kibocsátás lemerült akkumulátorral kombinált (WLTP) | 250 g/km |
| Elektromos fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP) | 20,6 kWh/100 km |
| Kombinált elektromos fogyasztás (WLTP) | 30,4 kWh/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás súlyozott kombinált (WLTP) | 3,6 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás díjcsökkentő kombinált (WLTP) | 0,9 l/100 km |
| Üzemanyag-fogyasztás lemerült akkumulátorral kombinált (WLTP) | 11,0 l/100 km |