Porsche Cayenne E-Hybrid
Használtautó
23 880 000 Ft
Nem visszaigényelhető ÁFA
Készlet szám
SEA732
- Külső szín
- Carrara Fehér Metál
- Belső tér szín
- kilométer
- 122 921 km
- Első forgalombahelyezés
- 06/2018.
- Előző tulajdonosok
- 2
- Kártörténet
- Nem jelentettek károkat vagy baleseteket
- Motor
- Plug-in hibrid
- Hajtáslánc
- Összkerékhajtás
- Maximális teljesítmény együttesen
- 340 kW / 462 hp
Club leather interior - Truffle Brown
Same items of the leather interior in standard colour all finished in a high-quality milled nappa grade of leather. The surface of the leather is distinguished by its natural appearance. Over time, club leather develops its own unique patina, which further accentuates the individuality of this material
Az autó felszereltsége
A felszereltség jellegzetességei
Opció
Külső
Panoráma tetőrendszer
Hő- és zajszigetelt üvegezés Privacy üvegezéssel
Magas fényű feketére fényezett külső kilincsek
Roof rails painted in black (high-gloss)
Fényezett külső tükrök
Magas fényű fekete külső csomag
Sebességváltó/Alváz
Adaptív légrugózás Porsche Active Suspension Management (PASM) futóműrendszerrel
Porsche Dynamic Chassis Control Sport (PDCC Sport) Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) rendszerrel
Hátsókerék-kormányzás Plus szervokormánnyal
Power steering Plus
Kerekek
21-inch Cayenne Exclusive Design wheels in black (high-gloss)
Belső tér
Kréta biztonsági övek
Hangulatvilágítás
18-irányba elektromosan állítható adaptív sportülések elöl, memória csomaggal
Ülésfűtés elöl és hátul
Ülésszellőztetés elöl
Hátsó oldallégzsákok
Elektromos napellenző a hátsó oldalablakoknál
Kormánykerék fűtés
Dohányzó csomag
Vehicle key painted with key pouch in leather
Belső tér bőr
Porsche pajzs a középkonzol könyöklőin
Dombornyomott Porsche pajzs a fejtámlákban
Personalised floor mats with leather edging (deep-pile)
Personalised reversible loadspace mat with leather edging
Belső tér faipari
Anthracite chestnut interior package
Audió/Kommunikáció
Smartphone compartment
Burmester® High-End Surround audiorendszer
Porsche Vehicle Tracking System Plus (PVTS Plus) nyomkövető rendszer
Digitális rádió
E-Mobility
Töltőkábel 3 tűs 32 A/230 V-os ipari áramú (kék) töltőcsatlakozóhoz
Fény és látvány
LED main headlights in black with matrix beam, including Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
Sötétített LED-es hátsó fényszórók és hátsó fénycsík
Automatikusan elsötétedő külső és belső visszapillantó tükrök
Komfort asszisztens
Surround View
Lane Keep Assist including traffic sign recognition
Komfort hozzáférés
Soft-close ajtók
Éjjellátó asszisztens
Sávváltás-asszisztens (LCA)
Adaptive cruise control
Alapfelszereltség
A jármű esetében alapfelszereltség nem került azonosításra.
Az alapfelszereltséggel kapcsolatos további információkért kérjük, forduljon a Porsche Központhoz.
Garancia
A garanciáról nincs információnk. Kérjük, érdeklődjön a kereskedőnél.
Állapot és előzmények
Állapot Használtautó |
kilométer 122 921 km |
Első forgalombahelyezés 06/2018. |
Előző tulajdonosok 2 |
Teljes szerviz történet Igen, minden Porsche Centerben végzett szervizelés |
Kártörténet Nem jelentettek károkat vagy baleseteket |
Technikai adatok
Motor
| Henger szám | 6 |
| Hengerűrtartalom | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Maximális teljesítmény együttesen | 340 kW / 462 hp |
| Maximális teljesítmény belső égésű motor | 250 kW / 340 hp |
| Maximális teljesítmény elektromos motor | 100 kW / 136 hp |
| Maximális teljesítményű belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 5 300 - 6 400 r/min |
| Maximális nyomaték teljesítmény kombinált | 700 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motorral | 450 Nm |
| Maximális nyomaték elektromos motor | 400 Nm |
| Maximális nyomaték belső égésű motor fordulatszám-tartományban | 1 340 - 5 300 r/min |
| Maximális motorfordulatszám | 6 500 r/min |
Teljesítmény
| Végsebesség | 253 km/h |
| Teljesen elektromos végsebesség | 135 km/h |
| 0-100 km/h gyorsulás Sport Chrono csomaggal | 5,0 sec |
| Gyorsulás 0-160 km/h | 11,5 sec |
| Fokozatban történő gyorsulás 80-120 km/h | 3,2 sec |
Test - méretek és súlyok
| Hossz | 4 918 mm |
| Teljes szélesség | 1 983 mm |
| Szélesség (tükrökkel) | 2 194 mm |
| Magasság | 1 696 mm |
| Tengelytáv | 2 895 mm |
| Első nyomtáv | 1 680 mm |
| Hátsó nyomtáv | 1 673 mm |
| Légellenállási együttható | 0,34 cD |
| Fordulási kör átmérője | 12,1 m |
| Üres tömeg (DIN) | 2 295 kg |
| Üres tömeg (EC) | 2 370 kg |
| Megengedett össztömeg | 3 030 kg |
| Maximális terhelés | 735 kg |
| Üzemanyagtartály űrtartalma | 75 l |
| Hátsó csomagtér térfogata (lehajtott ülésekkel) | 1 610 l |
| Nyitott csomagtér térfogata (V211-2) | 645 l |
| Max. hasmagasság légrugózással (normál magasság) | 190 mm |
| Max. hasmagasság légrugózással (extra terepjáró szint) | 245 mm |
| Megközelítési szög acélrugózással (DIN) | 25,2 ° |
| Távozási szög acél felfüggesztéssel (DIN) | 22,1 ° |
| Megközelítési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 27,5 ° |
| Távozási szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 24,4 ° |
| Átfordulási szög acélrugózással (DIN) | 18,7 ° |
| Átkelési szög légrugózással (extra terepjáró szint) | 21,3 ° |
| Max. merülési mélység acélrugózással (DIN) | 250 mm |
| Max. merülési mélység légrugózással (extra terepjáró szint) | 280 mm |