Porsche Cayman S (987 I)
Μεταχειρισμένο αυτοκίνητο
35.000 €
Μη εκπιπτόμενος ΦΠΑ
Porsche Center Thessaloniki
14km Thessalonikis - Michanionas road
Thermi-Thessaloniki, GR 57001
Αριθμός αποθέματος:
3588
- Χρώμα εξωτερικού
- Midnight Blue Metallic
- Χρώμα εσωτερικού
- Χλμ.
- 50.452 χλμ.
- Ημ/νία 1ης άδειας κυκλοφορίας
- 10/2006
- προηγ. Ιδιοκτήτ.
- 1
- Ιστορικό ζημιών
- Δεν αναφέρθηκαν ζημιές ή ατυχήματα
- Κινητήρας
- βενζίνη
- Σύστημα μετάδοσης
- Automatic
- Σύστημα κίνησης
- Rear-wheel-drive
- Μέγιστη ισχύς κινητήρα εσωτερικής καύσης
- 217 kW / 295 hp
- Επιτάχυνση 0-100 km/h
- 6,1 sec
Partial leather seats Sand Beige
Leather finish in Sand Beige on seat centre, lateral supports and head restraint
Εξοπλισμός οχήματος
Συμπεριλαμβανόμενος προαιρετικός εξοπλισμός
Εξωτερικό
Bi-Xenon lighting system
ParkAssist (parking aid rear)
κινητήρα, κιβώτιο ταχυτήτων και σασί
Tiptronic S
Interior
Fully automatic climate control
Alarm system with interior surveillance
Βασικός εξοπλισμός
Δεν εντοπίστηκε βασικός εξοπλισμός για αυτό το όχημα.
Επικοινωνήστε με το Porsche Center για πληροφορίες σχετικά με τον βασικό εξοπλισμό.
Εγγύηση
Δεν έχουμε πληροφορίες σχετικά με την εγγύηση. Παρακαλούμε επικοινωνήστε με τον αντιπρόσωπο.
Κατάσταση και ιστορικό
Κατάσταση Μεταχειρισμένο αυτοκίνητο |
Χλμ. 50.452 χλμ. |
Ημ/νία 1ης άδειας κυκλοφορίας 10/2006 |
προηγ. Ιδιοκτήτ. 1 |
Ιστορικό ζημιών Δεν αναφέρθηκαν ζημιές ή ατυχήματα |
Τεχνικά χαρακτηριστικά
Μονάδα Ισχύος
| Αριθμός κυλίνδρων | 6 |
| Κυβισμός | 3.387 cm³ / 3,4 l |
| Διάμετρος | 96,0 mm |
| Διαδρομή | 78,0 mm |
| Μέγιστη ισχύς κινητήρα εσωτερικής καύσης | 217 kW / 295 hp |
| Μέγιστη ισχύς κινητήρα εσωτερικής καύσης σε στροφές ανά λεπτό | 6.250 r/min |
| Μέγιστη ροπή κινητήρα εσωτερικής καύσης | 340 Nm |
| Μέγιστη ροπή κινητήρα εσωτερικής καύσης σε εύρος στροφών | 4.400 - 6.000 r/min |
| Μέγιστη ταχύτητα κινητήρα | 7.300 r/min |
| Μέγιστη ισχύς ανά λίτρο | 64,1 kW/l / 87,1 hp/l |
Επιδόσεις
| Μέγιστη ταχύτητα | 267 km/h |
| Επιτάχυνση 0-100 km/h | 6,1 sec |
| Επιτάχυνση 0-160 km/h | 13,5 sec |
| Επιτάχυνση 0-200 km/h | 21,6 sec |
Αμάξωμα -Διαστάσεις και βάρη
| Μήκος | 4.341 mm |
| Συνολικό πλάτος | 1.801 mm |
| Ύψος | 1.305 mm |
| Μεταξόνιο | 2.415 mm |
| Μπροστινό μετατρόχιο | 1.486 mm |
| Πίσω τροχιά | 1.528 mm |
| Συντελεστής οπισθέλκουσας | 0,30 cD |
| Διάμετρος κύκλου στροφής | 11,1 m |
| Κενό βάρος (DIN) | 1.380 kg |
| Κενό βάρος (ΕΚ) | 1.455 kg |
| Επιτρεπόμενο μικτό βάρος | 1.670 kg |
| Μέγιστο φορτίο | 290 kg |
| Μέγιστο επιτρεπόμενο φορτίο οροφής με σύστημα μεταφοράς οροφής Porsche | 60 kg |
| Χωρητικότητα δεξαμενής καυσίμου | 64 l |
| Όγκος κλειστού χώρου αποσκευών (V210-2) | 260 l |
| Όγκος χώρου αποσκευών (μπροστά) | 150 l |
Σημαντική σημείωση
Επικοινωνήστε με τον αναφερόμενο αντιπρόσωπο Porsche για σημαντικές πληροφορίες πελατών του κατασκευαστή του οχήματος, οι οποίες αφορούν στη συμμόρφωση αυτού του οχήματος.
Διαθεσιμότητα
Όλα τα καινούργια και μεταχειρισμένα αυτοκίνητα
Διάρκεια
12–60 μήνες
Πληρωμή
Εφάπαξ ειδική πληρωμή και μηνιαίες δόσεις
Λήξη της σύμβασης
Επιστροφή στο Porsche Centre