Porsche Taycan Turbo S Cross Turismo
- Välisvärv
- Shade Green Metallik
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 590 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 105,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 18,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 700 kW / 952 hj
Basalt Black/Atacama Beige naturaalnahast interjöör (Club Olea)
Basalt Black/Atacama Beige kahetooniline naturaalnahast interjöör (Club Olea): nahaga viimistletud armatuurlaud, istmed, uksepaneelid, käetugi ja keskkonsooli ülaosa; Neodyme interjööripakett
E-Performance
Sõiduulatus
590kmLaadimisaeg
18,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
11,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Paketid
Välimus
Rattad
Interjöör
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Turbo S - Version
Välimus
Katusespoiler läikivmusta värvi
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 570 kW / 775 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 700 kW / 952 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 1 110 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 250 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 2,5 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 5,3 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 7,9 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 1,4 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 974 mm |
| Kogulaius | 1 967 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 144 mm |
| Kõrgus | 1 407 mm |
| Teljevahe | 2 904 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,4 m |
| Rehvide pöörderaadius | 10,7 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 355 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 325 kg |
| Tühimass (EC) | 2 400 kg |
| Lubatud täismass | 2 880 kg |
| Maksimaalne koormus | 555 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 84 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 171 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 405 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 143 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 173 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,0 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,1 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 11,9 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 14,3 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 340 mm |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 590 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 666 km |
| Sõiduulatus laadimisvõimsusega 150 kW, 10 minutit (WLTP) | 117 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 277 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 105,0 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)1.2 | 97,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 320,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 11,0 h |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 22 kW (0 kuni 100%) | 6,0 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 400 A (0 kuni 100%) | 18,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 18,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 19,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 17,0 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 17,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 16,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 17,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 23,3 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 70 dB |