Porsche Taycan GTS
- Välisvärv
- Purple Sky Metallik
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 613 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 105,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 18,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 515 kW / 700 hj
Black/Slate Grey Pepita interjöör
Black/Slate Grey interjöör: tekstiil ja Race-Tex kattega istmed, istmete keskosad Pepita viimistlusega; musta värvi Race-Tex viimistlusega rool; GT Silver dekoratiivõmblused ja turvavööd
E-Performance
Sõiduulatus
613kmLaadimisaeg
18,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
11,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
GTS versioon
Välimus
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Esi- ja tagaosa ning küljelaiendid läikiv-musta värvi detailidega
Logo kere külgedel
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Veljed standard värvitoonis
Interjöör
Sport Chrono stopperi/kompassi põhi musta värvi
Roolisammas elektriliselt seadistatav
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Mitte-suitsetaja pakett
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 445 kW / 605 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 515 kW / 700 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 790 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 250 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 3,3 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 6,8 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 10,4 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 1,8 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 963 mm |
| Kogulaius | 1 966 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 144 mm |
| Kõrgus | 1 381 mm |
| Teljevahe | 2 900 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,7 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,0 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 294 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 285 kg |
| Tühimass (EC) | 2 360 kg |
| Lubatud täismass | 2 850 kg |
| Maksimaalne koormus | 565 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 366 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 84 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 128 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 11,2 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 14,8 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 10,7 ° |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 613 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 664 km |
| Sõiduulatus laadimisvõimsusega 150 kW, 10 minutit (WLTP) | 124 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 292 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 105,0 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)1.2 | 97,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 320,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 11,0 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 400 A (0 kuni 100%) | 18,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 18,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 18,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 17,0 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 17,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 16,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 17,1 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 21,5 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 69 dB |