Porsche Taycan 4S Cross Turismo
- Välisvärv
- Jet Black Metallic
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 586 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 105,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 18,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 440 kW / 598 hj
Black/Chalk Beige kahetooniline nahkinterjöör
Black/Chalk Beige kahetooniline nahkinterjöör: nahaga viimistletud rool, armatuurlaud, istmed, uksepaneelid, käetoed ustel, keskkonsooli küljepaneel ning käetugi
E-Performance
Sõiduulatus
586kmLaadimisaeg
18,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
11,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Baasversioon
Välimus
Alumiiniumist katus
Ilma katuseraamideta
Mootor, käigukast ja veermik
2-käiguline ülekanne tagasillal, 1-käiguline ülekanne esisillal
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Veljed standard värvitoonis
Interjöör
Turvavööd musta värvi
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Peatoed
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Porsche Intelligent Range Manager teekonna assistent
Pardalaadija 11 kW vahelduvvoolule (AC)
ilma PHEV laadimiskaablita
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Võtmeta käivitus
Ilma servosulguriteta uksed
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 380 kW / 517 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 440 kW / 598 hj |
| 30-minutiline võimsus | 163 kW / 222 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 710 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 240 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 3,8 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 8,0 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 12,3 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 2,1 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 974 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 950 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 144 mm |
| Kõrgus | 1 409 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 409 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 387 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 399 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 1 419 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal maastikul sõitmise tase) | 1 439 mm |
| Teljevahe | 2 904 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,0 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,2 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 310 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 280 kg |
| Tühimass (EC) | 2 355 kg |
| Lubatud täismass | 2 885 kg |
| Maksimaalne koormus | 605 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 81 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 212 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 446 l |
| Eesmine üleulatus | 1 007 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 063 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 146 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 136 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 156 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 176 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,2 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,2 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 14,0 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 18,5 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,1 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 11,3 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 12,9 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 14,5 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 320 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 340 mm |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 586 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 670 km |
| Sõiduulatus laadimisvõimsusega 150 kW, 10 minutit (WLTP) | 120 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 284 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 105,0 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)1.2 | 97,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 320,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 11,0 h |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 22 kW (0 kuni 100%) | 6,0 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 400 A (0 kuni 100%) | 18,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 18,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 19,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 17,0 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 17,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 16,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 17,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 23,8 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 68 dB |