Porsche Taycan 4S Cross Turismo (MY24)
- Välisvärv
- Neptune Blue
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 35 000 km
- Esmane registreerimine
- 12/2023
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 444 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 93,4 kWh
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 420 kW / 571 hj
Basalt Black/Atacama Beige naturaalnahast interjöör (Club Olea)
Basalt Black/Atacama Beige kahetooniline naturaalnahast interjöör (Club Olea): nahaga viimistletud armatuurlaud, istmed, uksepaneelid, käetugi ja keskkonsooli ülaosa; Neodyme interjööripakett
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Välimus
Mudelitähise eemaldamine ustelt
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Cross Turismo tagapõll lamellidega ja Brilliant Silver viimistlusega diffuuseriga
Alumiiniumist katus
Cross Turismo tagapõll Brilliant Silver viimistlusega
Küljepeeglite korpus värvitud kere värvi ja alumine osa musta värvi
Mudelitähis tagaluugil hõbedast värvi
Mootor, käigukast ja veermik
Neljarattavedu ja Porsche Traction Management veojõukontroll (PTM)
Standardvedrustus
Roolivõimendi
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Veljekapslid monokroomset tooni Porsche vapiga
Interjöör
ISOFIX lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Päikesesirmid
Audio ja kommunikatsioon
Porsche Communication Management (PCM) navigatsiooni mooduliga
USB-C ühenduspesad
E-Mobility
Basic laadijakapp universaalsele laadijale
Valgustus ja nähtavus
"Porsche" logo tagaluugil integreeritud valgusribasse tagatulede vahel
Tumendatav tahavaatepeegel salongis
Elektriliselt reguleeritavad soojendusega küljepeeglid, asfääriline peegel juhi poolel
Tagumine klaasipühkija
Mugavus- ja abisüsteemid
Parkimisandurid ees ja taga, akustilise ja optilise hoiatussignaaliga
Mitte-suitsetaja pakett
"Warn and Brake Assist" koos jalakäija hädapidurdusfunktsiooniga
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Salongi valgustuspakett
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto (näitusauto) Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. Demoautod on sõidukid, mida kasutatakse näitustel või katsesõitudel. Selle tulemuseks võib olla läbisõidu erinevus kohaletoimetamisel. See võib kaasa tuua erineva läbisõidu kohaletoimetamisel. |
Läbisõit 35 000 km |
Esmaregistreerimine 12/2023 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 (Porsche Tallinna esindus) |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 360 kW / 490 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 420 kW / 571 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 650 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 240 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 4,1 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 8,6 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 13,0 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 2,3 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 974 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 144 mm |
| Kõrgus | 1 409 mm |
| Teljevahe | 2 904 mm |
| Tühimass (omakaal) | 2 284 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 245 kg |
| Tühimass (EC) | 2 320 kg |
| Lubatud täismass | 2 885 kg |
| Maksimaalne koormus | 640 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 84 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 212 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 446 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 146 mm |
Sõiduulatus
| Pikk sõiduulatus | 370 km |
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 444 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 553 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 93,4 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)1.2 | 83,7 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 270,0 kW |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 50 kW võimsusega kuni 100 km (WLTP) | 28,50 min |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 22 kW (0 kuni 100%) | 5,0 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 50 kW (5 kuni 80%) | 93,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (5 kuni 80%) | 22,50 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 23,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 18,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 18,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 19,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 25,8 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 70 dB |