Porsche Taycan 4
- Välisvärv
- Must
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 629 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 105,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 18,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 320 kW / 435 hj
Black/Chalk Beige interjöör
Black/Chalk Beige interjöör: tekstuurnahast istmekatted (istmete keskosad ja siseservad), sileda nahaga viimistletud rool
E-Performance
Sõiduulatus
629kmLaadimisaeg
18,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
11,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Värviline Porsche vapp esiluugil
Baasversioon
Välimus
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
2-käiguline ülekanne tagasillal, 1-käiguline ülekanne esisillal
Rattad
Veljed standard värvitoonis
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Turvavööd musta värvi
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Peatoed
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 300 kW / 408 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 320 kW / 435 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 610 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 230 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 4,6 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 10,7 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 17,0 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 2,9 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 963 mm |
| Kogulaius | 1 966 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 144 mm |
| Kõrgus | 1 379 mm |
| Teljevahe | 2 900 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,7 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,0 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 255 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 250 kg |
| Tühimass (EC) | 2 325 kg |
| Lubatud täismass | 2 880 kg |
| Maksimaalne koormus | 630 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 407 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 84 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 127 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 11,1 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 14,2 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 10,6 ° |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 629 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 690 km |
| Sõiduulatus laadimisvõimsusega 150 kW, 10 minutit (WLTP) | 127 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 299 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 105,0 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)1.2 | 97,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 320,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 11,0 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 400 A (0 kuni 100%) | 18,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 18,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 18,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 16,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 16,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 16,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 16,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 21,3 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 65 dB |