Porsche Taycan 4 Cross Turismo
- Välisvärv
- Jet Black Metallik
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 19 950 km
- Esmane registreerimine
- 08/2024
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Uue auto garantii
- 4 kuud järelejäänud tähtaeg
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 594 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 105,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 18,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 320 kW / 435 hj
Black/Chalk Beige interjöör
Black/Chalk Beige interjöör: tekstuurnahast istmekatted (istmete keskosad ja siseservad), sileda nahaga viimistletud rool
E-Performance
Sõiduulatus
594kmLaadimisaeg
18,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
11,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Aku mahutavus
Värskeima teabe aku järelejäänud mahutavuse kohta saate otse edasimüüjalt.
Kui sõidukisse paigaldatud aku vananeb, väheneb selle mahutavus. See toob eelkõige kaasa väiksema sõiduulatuse ja pikema laadimisaja. Nimetatud tehnilised andmed viitavad siin pakutava sõiduki omadustele uuena ja ei pruugi kasutamisel enam kehtida.
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Paketid
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Värviline Porsche vapp esiluugil
Baasversioon
Välimus
Katusespoiler läikivmusta värvi
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Veljed standard värvitoonis
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Peatoed
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Võtmeta käivitussüsteem
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
4 kuud järelejäänud tähtaeg
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Kasutatud auto |
Läbisõit 19 950 km |
Esmaregistreerimine 08/2024 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 320 kW / 435 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 320 kW / 435 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 610 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 220 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 4,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 10,6 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 16,8 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 2,9 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 974 mm |
| Kogulaius | 1 967 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 144 mm |
| Kõrgus | 1 409 mm |
| Teljevahe | 2 904 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,0 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,2 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 309 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 280 kg |
| Tühimass (EC) | 2 355 kg |
| Lubatud täismass | 2 885 kg |
| Maksimaalne koormus | 605 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 84 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 212 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 446 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 146 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 176 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,2 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,2 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,1 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 14,5 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 340 mm |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 594 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 676 km |
| Sõiduulatus laadimisvõimsusega 150 kW, 10 minutit (WLTP) | 121 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 285 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 105,0 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)1.2 | 97,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 320,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 11,0 h |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 22 kW (0 kuni 100%) | 6,0 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 400 A (0 kuni 100%) | 18,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 18,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 19,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 16,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 17,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 16,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 17,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 23,4 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 65 dB |