Porsche Taycan 4 Black Edition
- Välisvärv
- Slate Grey Neo
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 627 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 105,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 18,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 320 kW / 435 hj
Black/Chalk Beige kahetooniline nahkinterjöör
Black/Chalk Beige kahetooniline nahkinterjöör: nahaga viimistletud rool, armatuurlaud, istmed, uksepaneelid, käetoed ustel, keskkonsooli küljepaneel ning käetugi
E-Performance
Sõiduulatus
627kmLaadimisaeg
18,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
11,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Paketid
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Baasversioon
Välimus
Sedaankere
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
2-käiguline ülekanne tagasillal, 1-käiguline ülekanne esisillal
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Veljed standard värvitoonis
Interjöör
Roolisammas elektriliselt seadistatav
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Porsche Intelligent Range Manager teekonna assistent
Pardalaadija 11 kW vahelduvvoolule (AC)
6 m toitekaabel avalikes laadimisjaamades laadimise tarbeks (kuni 11 kW)
ilma PHEV laadimiskaablita
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Mälupakett juhile ja kõrvalistujale
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Võtmeta käivitus
Ilma servosulguriteta uksed
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 320 kW / 435 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 320 kW / 435 hj |
| 30-minutiline võimsus | 163 kW / 222 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 610 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 230 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 4,6 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 10,4 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 16,4 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 2,8 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 963 mm |
| Kogulaius | 1 966 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 950 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 144 mm |
| Kõrgus | 1 379 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 379 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 357 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 369 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 1 399 mm |
| Teljevahe | 2 900 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,7 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,0 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 255 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 250 kg |
| Tühimass (EC) | 2 325 kg |
| Lubatud täismass | 2 880 kg |
| Maksimaalne koormus | 630 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 407 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 81 l |
| Eesmine üleulatus | 997 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 066 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 127 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 117 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 147 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 11,1 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 14,2 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 10,6 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 9,8 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 12,2 ° |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 627 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 688 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 105,0 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)1.2 | 97,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 320,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 11,0 h |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 22 kW (0 kuni 100%) | 6,0 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 400 A (0 kuni 100%) | 18,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 18,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 16,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 17,0 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 16,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 16,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 21,4 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 65 dB |