Porsche Panamera GTS
- Välisvärv
- Crayon
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 368 kW / 500 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 3,8 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 12,1 l/100 km
Espresso Club naturaalnahast interjöör
Espresso naturaalnahast interjöör (Club leather): nahaga viimistletud rool, armatuurlaud, istmed, uksepaneelid, käetugi ja keskkonsool. Ristõmblustega armatuurlaua ja uksepaneelide ülaosa
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Välimus
Ilma katuseraamideta
Logo kere külgedel
Alumiiniumist katus
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Mootor, käigukast ja veermik
90-liitrine kütusepaak
Rattad
21'' suverehvid
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Sport Chrono stopperi/kompassi põhi must
PDK käigukangi nupp
Kinnitamata turvavöö hoiatussignaal ees- ja tagaistujaile
Päikesesirmid
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Peatoed
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Ilma Mode3 laadimiskaablita
ilma PHEV laadimiskaablita
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Mälupakett juhile ja kõrvalistujale
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 8 |
| Töömaht | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 86,0 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 368 kW / 500 hj |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 660 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 92,0 kW/l / 125,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 302 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,8 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 9,1 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 14,6 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,6 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 5 052 mm |
| Kogulaius | 1 937 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 983 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 165 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 415 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 403 mm |
| Teljevahe | 2 950 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,4 m |
| Rehvide pöörderaadius | 10,7 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 104 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 065 kg |
| Tühimass (EC) | 2 140 kg |
| Lubatud täismass | 2 685 kg |
| Maksimaalne koormus | 620 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 2 200 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 100 kg |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 312 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 478 l |
| Eesmine üleulatus | 972 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 130 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 124 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,0 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 15,9 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 10,4 ° |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 276 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 12,1 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 21,2 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 12,3 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 10,4 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 71 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 86 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |