Porsche Panamera GTS
- Välisvärv
- Must
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 16 000 km
- Esmane registreerimine
- 06/2025
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 368 kW / 500 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 3,8 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 12,2 l/100 km
Black - Kalahari Grey kahetooniline nahkinterjöör
Black - Kalahari Grey kahetooniline nahkinterjöör: nahaga viimistletud rool, armatuurlaud, peatoed, istmete keskosa ning küljepolstrid, uksepaneelid, käetugi ja keskkonsooli ülaosa
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Välimus
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Jalakäijat kaitsev Active Bonnet esiluuk
Logo kere külgedel
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
90-liitrine kütusepaak
Rattad
21" suverehvid
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
PDK käigukangi nupp
Päikesesirmid
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Peatoed
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Laadimispesa / tankimisava luuk
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Külgturvapadjad eesistujatele
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. |
Läbisõit 16 000 km |
Esmaregistreerimine 06/2025 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 8 |
| Töömaht | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 86,0 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 368 kW / 500 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 6 500 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 660 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 92,0 kW/l / 125,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 302 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,8 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 9,1 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 14,6 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,6 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 5 052 mm |
| Kogulaius | 1 937 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 165 mm |
| Kõrgus | 1 415 mm |
| Teljevahe | 2 950 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,9 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,2 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 104 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 065 kg |
| Tühimass (EC) | 2 140 kg |
| Lubatud täismass | 2 685 kg |
| Maksimaalne koormus | 620 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 2 200 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 100 kg |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 312 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 478 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 124 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,0 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 15,9 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 10,4 ° |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 278 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 12,2 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 21,2 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 12,4 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 10,5 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 71 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 86 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |