Porsche Panamera 4S E-Hybrid
- Välisvärv
- Ice Grey Metallic
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- Pistikhübriid
- Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP)
- 83 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 25,9 kWh
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 400 kW / 544 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 3,8 l/100 km
Musta värvi nahkinterjöör
Musta värvi nahkinterjöör: nahaga viimistletud rool, armatuurlaud, peatoed, istmete keskosa ning küljepolstrid, uksepaneelid, käetugi ja keskkonsooli ülaosa
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine "S" disainipakett
Välimus
Ilma katuseraamideta
Alumiiniumist katus
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Mootor, käigukast ja veermik
80-liitrine kütusepaak
Aku
Rattad
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
PDK käigukangi nupp
Kinnitamata turvavöö hoiatussignaal ees- ja tagaistujaile
Päikesesirmid
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Peatoed
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Pardalaadija 11 kW vahelduvvoolule (AC)
7,5 m toitekaabel avalikes laadimisjaamades laadimise tarbeks (kuni 11 kW)
ilma PHEV laadimiskaablita
Valgustus ja nähtavus
Automaatselt tumenevad küljepeeglid ja tahavaatepeegel salongis
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 2 894 cm³ / 2,9 l |
| Ava | 84,5 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 400 kW / 544 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 260 kW / 353 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 140 kW / 190 hj |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 750 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 500 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment elektrimootoril | 450 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 89,0 kW/l / 121,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 290 km/h |
| Täielikult elektriline tippkiirus | 140 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 8,6 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 13,7 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,4 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 5 052 mm |
| Kogulaius | 1 937 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 983 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 165 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 423 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 400 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 413 mm |
| Teljevahe | 2 950 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,4 m |
| Rehvide pöörderaadius | 10,7 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 299 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 255 kg |
| Tühimass (EC) | 2 330 kg |
| Lubatud täismass | 2 840 kg |
| Maksimaalne koormus | 585 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 264 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 430 l |
| Eesmine üleulatus | 972 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 130 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 134 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 124 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,8 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,4 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 11,0 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 10,3 ° |
Sõiduulatus
| Elektriline sõiduulatus linnas (WLTP)1.1 | 83 km |
| Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP) | 83 km |
| Elektriline sõiduulatus linnas (EAER, WLTP) | 86 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)2.1 | 25,9 kWh |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 11 kW (0 kuni 100%) | 2,7 h |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogus, kombineeritud (WLTP)3.1 | 87 g/km |
| CO₂ heitkogused tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 218 g/km |
| Elektrienergia tarbimine, kombineeritud (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine kombineeritud (WLTP) | 28,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel kombineeritud sõidul (WLTP) | 28,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 27,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 29,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnalähedasel teel (WLTP) | 26,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnast väljaspool (WLTP) | 26,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel maanteel (WLTP) | 32,6 kWh/100 km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 3,8 l/100 km |
| Kütusekulu maksustamine – kombineeritud (WLTP) | 0,5 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 9,6 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnas (WLTP) | 15,0 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnalähedasel teel (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnast väljaspool (WLTP) | 8,2 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga maanteel (WLTP) | 9,1 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 68 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 87 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |