Porsche Panamera 4S E-Hybrid
- Välisvärv
- Jet Black Metallik
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 8000 km
- Esmane registreerimine
- 08/2025
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- Pistikhübriid
- Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP)
- 85 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 25,9 kWh
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 400 kW / 544 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 1,2 l/100 km
Barrique naturaalnahast interjöör
Barrique naturaalnahast interjöör (Club leather): nahaga viimistletud rool, armatuurlaud, istmed, uksepaneelid, käetugi ja keskkonsool. Ristõmblustega armatuurlaua ja uksepaneelide ülaosa
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine "S" disainipakett
Välimus
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Jalakäijat kaitsev Active Bonnet esiluuk
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
80-liitrine kütusepaak
Aku
Rattad
Interjöör
PDK käigukangi nupp
Päikesesirmid
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Peatoed
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Laadimispesa / tankimisava luuk
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Külgturvapadjad eesistujatele
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto (näitusauto) Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. Demoautod on sõidukid, mida kasutatakse näitustel või katsesõitudel. Selle tulemuseks võib olla läbisõidu erinevus kohaletoimetamisel. See võib kaasa tuua erineva läbisõidu kohaletoimetamisel. |
Läbisõit 8000 km Läbisõit võib muutuda – sõiduk on endiselt kasutusel |
Esmaregistreerimine 08/2025 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 (Porsche Tallinna esindus) |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused on tehtud Porsche esinduses |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 2 894 cm³ / 2,9 l |
| Ava | 84,5 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 400 kW / 544 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 260 kW / 353 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 140 kW / 190 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 6 000 p/min |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 5 400 - 6 700 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 750 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 500 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment elektrimootoril | 450 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 1 900 - 4 800 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 86,0 kW/l / 117,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 290 km/h |
| Täielikult elektriline tippkiirus | 140 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 8,6 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 13,7 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,4 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 5 052 mm |
| Kogulaius | 1 937 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 165 mm |
| Kõrgus | 1 423 mm |
| Teljevahe | 2 950 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,9 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,2 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 299 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 255 kg |
| Tühimass (EC) | 2 330 kg |
| Lubatud täismass | 2 840 kg |
| Maksimaalne koormus | 585 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 264 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 430 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 134 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,8 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,4 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 11,0 ° |
Sõiduulatus
| Elektriline sõiduulatus linnas (WLTP)1.1 | 87 km |
| Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP) | 85 km |
| Elektriline sõiduulatus linnas (EAER, WLTP) | 88 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)2.1 | 25,9 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)2.2 | 21,8 kWh |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 11 kW (0 kuni 100%) | 2,7 h |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogus, kombineeritud (WLTP)3.1 | 27 g/km |
| CO₂ heitkogused tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 220 g/km |
| Elektrienergia tarbimine, kombineeritud (WLTP) | 27,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine kombineeritud (WLTP) | 29,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel kombineeritud sõidul (WLTP) | 27,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 26,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 28,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnalähedasel teel (WLTP) | 25,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnast väljaspool (WLTP) | 24,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel maanteel (WLTP) | 32,8 kWh/100 km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 1,2 l/100 km |
| Kütusekulu maksustamine – kombineeritud (WLTP) | 0,4 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 9,7 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnas (WLTP) | 15,0 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnalähedasel teel (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnast väljaspool (WLTP) | 8,3 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga maanteel (WLTP) | 9,2 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 67 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 80 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |