Porsche Panamera 4 E-Hybrid
- Välisvärv
- Madeira Gold Metallic
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- Pistikhübriid
- Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP)
- 87 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 25,9 kWh
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 346 kW / 470 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 3,7 l/100 km
Black/Kalahari kahetooniline nahkinterjöör
Black - Kalahari kahetooniline nahkinterjöör: nahaga viimistletud rool, armatuurlaud, peatoed, istmete keskosa ning küljepolstrid, uksepaneelid, käetugi ja keskkonsooli ülaosa
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine disainipakett
Välimus
Ilma katuseraamideta
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Alumiiniumist katus
Küljelaiendid
Mootor, käigukast ja veermik
80-liitrine kütusepaak
Aku
Rattad
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Peatoed
PDK käigukangi nupp
Kinnitamata turvavöö hoiatussignaal ees- ja tagaistujaile
Päikesesirmid
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Pardalaadija 11 kW vahelduvvoolule (AC)
7,5 m toitekaabel avalikes laadimisjaamades laadimise tarbeks (kuni 11 kW)
ilma PHEV laadimiskaablita
Valgustus ja nähtavus
Automaatselt tumenevad küljepeeglid ja tahavaatepeegel salongis
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Võtmeta käivitus
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 2 894 cm³ / 2,9 l |
| Ava | 84,5 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 346 kW / 470 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 224 kW / 304 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 140 kW / 190 hj |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 650 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 420 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment elektrimootoril | 450 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 77,0 kW/l / 104,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 280 km/h |
| Täielikult elektriline tippkiirus | 140 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 4,1 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 10,0 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 16,2 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,8 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 5 052 mm |
| Kogulaius | 1 937 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 983 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 165 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 419 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 396 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 409 mm |
| Teljevahe | 2 950 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,4 m |
| Rehvide pöörderaadius | 10,7 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 275 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 230 kg |
| Tühimass (EC) | 2 305 kg |
| Lubatud täismass | 2 825 kg |
| Maksimaalne koormus | 595 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 264 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 430 l |
| Eesmine üleulatus | 972 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 130 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 131 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 121 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,6 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,0 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 10,8 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 10,0 ° |
Sõiduulatus
| Elektriline sõiduulatus linnas (WLTP)1.1 | 89 km |
| Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP) | 87 km |
| Elektriline sõiduulatus linnas (EAER, WLTP) | 91 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)2.1 | 25,9 kWh |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 11 kW (0 kuni 100%) | 2,7 h |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogus, kombineeritud (WLTP)3.1 | 83 g/km |
| CO₂ heitkogused tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 215 g/km |
| Elektrienergia tarbimine, kombineeritud (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine kombineeritud (WLTP) | 28,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel kombineeritud sõidul (WLTP) | 27,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 26,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 28,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnalähedasel teel (WLTP) | 25,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnast väljaspool (WLTP) | 25,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel maanteel (WLTP) | 31,5 kWh/100 km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 3,7 l/100 km |
| Kütusekulu maksustamine – kombineeritud (WLTP) | 0,3 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 9,5 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnas (WLTP) | 14,8 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnalähedasel teel (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnast väljaspool (WLTP) | 8,1 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga maanteel (WLTP) | 9,2 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 67 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 80 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |