Porsche Panamera 4 E-Hybrid
- Välisvärv
- Provence
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- Pistikhübriid
- Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP)
- 88 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 25,9 kWh
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 346 kW / 470 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 3,6 l/100 km
Black - Chalk Beige interjöör, nahaga viimistletud istmed
Black - Chalk Beige kahetooniline interjöör: sileda nahaga viimistletud istmekatted (istmete keskosad ja siseservad, peatugede keskosa), tekstuurnahast käetoed ja -pidemed uksepaneelides ja keskkonsoolis, sileda nahaga viimistletud rool
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine disainipakett
Välimus
Küljelaiendid
Ilma katuseraamideta
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
80-liitrine kütusepaak
Aku
Rattad
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
PDK käigukangi nupp
Kinnitamata turvavöö hoiatussignaal ees- ja tagaistujaile
Päikesesirmid
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Peatoed
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Pardalaadija 11 kW vahelduvvoolule (AC)
7,5 m toitekaabel avalikes laadimisjaamades laadimise tarbeks (kuni 11 kW)
ilma PHEV laadimiskaablita
Valgustus ja nähtavus
Automaatselt tumenevad küljepeeglid ja tahavaatepeegel salongis
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Võtmeta käivitus
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 2 894 cm³ / 2,9 l |
| Ava | 84,5 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 346 kW / 470 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 224 kW / 304 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 140 kW / 190 hj |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 650 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 420 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment elektrimootoril | 450 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 77,0 kW/l / 104,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 280 km/h |
| Täielikult elektriline tippkiirus | 140 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 4,1 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 10,0 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 16,2 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,8 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 5 052 mm |
| Kogulaius | 1 937 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 983 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 165 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 419 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 396 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 409 mm |
| Teljevahe | 2 950 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,9 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,2 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 275 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 230 kg |
| Tühimass (EC) | 2 305 kg |
| Lubatud täismass | 2 825 kg |
| Maksimaalne koormus | 595 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 264 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 430 l |
| Eesmine üleulatus | 972 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 130 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 131 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 121 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,6 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,0 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 10,8 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 10,0 ° |
Sõiduulatus
| Elektriline sõiduulatus linnas (WLTP)1.1 | 90 km |
| Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP) | 88 km |
| Elektriline sõiduulatus linnas (EAER, WLTP) | 92 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)2.1 | 25,9 kWh |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 11 kW (0 kuni 100%) | 2,7 h |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogus, kombineeritud (WLTP)3.1 | 82 g/km |
| CO₂ heitkogused tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 213 g/km |
| Elektrienergia tarbimine, kombineeritud (WLTP) | 18,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine kombineeritud (WLTP) | 28,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel kombineeritud sõidul (WLTP) | 27,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 26,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 28,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnalähedasel teel (WLTP) | 25,1 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnast väljaspool (WLTP) | 24,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel maanteel (WLTP) | 31,3 kWh/100 km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 3,6 l/100 km |
| Kütusekulu maksustamine – kombineeritud (WLTP) | 0,2 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 9,4 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnas (WLTP) | 14,7 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnalähedasel teel (WLTP) | 8,7 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnast väljaspool (WLTP) | 8,1 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga maanteel (WLTP) | 9,1 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 67 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 80 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |