Porsche Macan Turbo
- Välisvärv
- Jet Black Metallik
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 543 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 100,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 21,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 470 kW / 639 hj
Must nahkinterjöör Turbonite detailidega
Must interjööri nahkpakett Turbonite detailidega. Nahaga viimistletud rool, armatuurlauad, keskkonsooli käetugi ja ülemised küljepaneelid, uksepaneelid ja istmed. Turbonite tooni dekoratiivõmblused ja turvavööd
E-Performance
Sõiduulatus
543kmLaadimisaeg
21,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
10,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Välimus
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
SUV keretüüp
Jalakäijat kaitsev Active Bonnet esiluuk
Alumiiniumist katus
Ettevalmistus järelhaagise konksu paigaldamiseks
Mootor, käigukast ja veermik
Porsche E-Performance kaks püsimagnetiga elektrilist sünkroonmootorit (esi- ja tagateljel)
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Roolisammas elektriliselt seadistatav
Peatoed
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Turvapadjad
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Külgturvapadjad ja keskmine turvapadi ees
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 430 kW / 584 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 470 kW / 639 hj |
| 30-minutiline võimsus | 145 kW / 197 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 1 130 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 260 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 3,3 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 7,4 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 11,7 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 2,0 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 784 mm |
| Kogulaius | 1 938 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 152 mm |
| Kõrgus | 1 621 mm |
| Teljevahe | 2 893 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,1 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,4 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 446 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 405 kg |
| Tühimass (EC) | 2 480 kg |
| Lubatud täismass | 2 950 kg |
| Maksimaalne koormus | 545 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 2 000 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 80 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 84 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 288 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 480 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 184 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 224 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,6 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 20,6 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 15,2 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 23,9 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 14,8 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 18,0 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasest vedrustusega (DIN) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 340 mm |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 543 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 705 km |
| Sõiduulatus laadimisvõimsusega 150 kW, 10 minutit (WLTP) | 119 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 240 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 100,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 270,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 10,0 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 400 A (0 kuni 100%) | 21,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 21,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 20,0 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 15,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 14,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 15,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 18,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 25,9 kWh/100 km |