Porsche Macan 4
- Välisvärv
- Dolomite Silver Metallik
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 559 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 100,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 21,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 300 kW / 408 hj
Black / Chalk Beige kahetooniline nahkinterjöör
Black / Chalk Beige kahetooniline nahkinterjöör. Nahaga viimistletud rool, armatuurlaud, keskkonsooli käetugi ja ülemised küljepaneelid, uksepaneelid ja istmed
E-Performance
Sõiduulatus
559kmLaadimisaeg
21,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
10,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine disainipakett
Välimus
Küljelaiendid
Ettevalmistus järelhaagise konksu paigaldamiseks
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
SUV keretüüp
Jalakäijat kaitsev Active Bonnet esiluuk
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
Porsche E-Performance kaks püsimagnetiga elektrilist sünkroonmootorit (esi- ja tagateljel)
Standardvedrustus
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Peatoed
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Turvapadjad
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Külgturvapadjad ja keskmine turvapadi ees
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 285 kW / 387 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 300 kW / 408 hj |
| 30-minutiline võimsus | 145 kW / 197 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 650 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 220 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 5,2 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 11,8 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 19,0 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 3,1 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 784 mm |
| Kogulaius | 1 938 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 152 mm |
| Kõrgus | 1 622 mm |
| Teljevahe | 2 893 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,1 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,4 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 380 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 330 kg |
| Tühimass (EC) | 2 405 kg |
| Lubatud täismass | 2 920 kg |
| Maksimaalne koormus | 590 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 2 000 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 80 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 84 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 348 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 540 l |
| Maksimaalne kliirens terasest vedrustusega | 184 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 185 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 225 mm |
| Lähenemisnurk terasvedrustusega (DIN) | 12,6 ° |
| Lahkumiskulma terasvedrustusega (DIN) | 20,6 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 12,6 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 20,6 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 15,2 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 23,9 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (DIN) | 14,8 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 14,8 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 18,0 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasest vedrustusega (DIN) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 340 mm |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 559 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 722 km |
| Sõiduulatus laadimisvõimsusega 150 kW, 10 minutit (WLTP) | 123 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 249 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 100,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 270,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 10,0 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 400 A (0 kuni 100%) | 21,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 21,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 19,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 15,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 14,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 15,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 18,0 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 25,4 kWh/100 km |