Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid (MY24)
- Välisvärv
- Carrara White Metallik
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 11 000 km
- Esmane registreerimine
- 06/2025
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- Pistikhübriid
- Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP)
- 70 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 25,9 kWh
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 544 kW / 739 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 1,9 l/100 km
Basalt Black naturaalnahast ristõmblustega interjöör
Basalt Black naturaalnahast ristõmblustega interjöör (Club leather): nahaga viimistletud istmekatted (keskosad, sise- ja välisservad, peatugede keskosad ja küljed), rool, käetoed ja -pidemed uksepaneelides ja keskkonsoolis, keskkonsooli küljed, armatuurlaud ja uksepaneelid
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Välimus
Tagapõll
Mudelitähise eemaldamine ustelt
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Jalakäijat kaitsev süsteem Active bonnet
Katusespoiler värvitud kere värvi
Alumiiniumist katus
Tagapõll lamellidega
Mootor, käigukast ja veermik
70-liitrine kütusepaak
Aku
Standardvedrustus
Laadimispesa
Rattad
Veljekapslid värvilise Porsche vapiga
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Roolisammas elektriliselt seadistatav
ISOFIX lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Sport Chrono stopperi/kompassi põhi musta värvi
Roostevaba viimistlusega pedaalikatted
Mudeli logo ees peatugedel
Audio ja kommunikatsioon
Porsche Communication Management (PCM) navigatsiooni mooduliga
"Voice Control" hääljuhtimine
E-Mobility
Basic laadijakapp universaalsele laadijale
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto (näitusauto) Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. Demoautod on sõidukid, mida kasutatakse näitustel või katsesõitudel. Selle tulemuseks võib olla läbisõidu erinevus kohaletoimetamisel. See võib kaasa tuua erineva läbisõidu kohaletoimetamisel. |
Läbisõit 11 000 km Läbisõit võib muutuda – sõiduk on endiselt kasutusel |
Esmaregistreerimine 06/2025 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 (Porsche Tallinna esindus) |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused on tehtud Porsche esinduses |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 8 |
| Töömaht | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 86,0 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 544 kW / 739 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 441 kW / 599 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 130 kW / 176 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 6 000 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 950 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 800 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment elektrimootoril | 460 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 2 400 - 4 500 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 109,6 kW/l / 149,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 295 km/h |
| Täielikult elektriline tippkiirus | 135 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 8,1 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 12,2 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,3 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 930 mm |
| Kogulaius | 1 983 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 194 mm |
| Kõrgus | 1 685 mm |
| Teljevahe | 2 895 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,1 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 569 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 570 kg |
| Tühimass (EC) | 2 645 kg |
| Lubatud täismass | 3 215 kg |
| Maksimaalne koormus | 645 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 100 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 3 000 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 120 kg |
| Kütusepaagi mahutavus | 70 l |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 539 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 557 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 621 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 198 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 243 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 24,2 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 21,4 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 17,6 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 21,6 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 225 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 280 mm |
Sõiduulatus
| Elektriline sõiduulatus linnas (WLTP)1.1 | 77 km |
| Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP) | 70 km |
| Elektriline sõiduulatus linnas (EAER, WLTP) | 78 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)2.1 | 25,9 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)2.2 | 21,8 kWh |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 11 kW (0 kuni 100%) | 2,2 h |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogus, kombineeritud (WLTP)3.1 | 43 g/km |
| CO₂ heitkogused tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 266 g/km |
| Elektrienergia tarbimine, kombineeritud (WLTP) | 30,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine kombineeritud (WLTP) | 34,6 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel kombineeritud sõidul (WLTP) | 35,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 31,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 31,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnalähedasel teel (WLTP) | 33,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnast väljaspool (WLTP) | 32,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel maanteel (WLTP) | 42,2 kWh/100 km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 1,9 l/100 km |
| Kütusekulu maksustamine – kombineeritud (WLTP) | 0,5 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 11,7 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnas (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnalähedasel teel (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnast väljaspool (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga maanteel (WLTP) | 11,6 l/100 km |