Porsche Cayenne Turbo E-Hybrid Coupé GT-Pakett
- Välisvärv
- Quartzite Grey Metallik
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 4700 km
- Esmane registreerimine
- 09/2025
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- Pistikhübriid
- Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP)
- 71 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 25,9 kWh
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 544 kW / 739 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 1,8 l/100 km
Musta värvi nahkinterjöör
Musta värvi nahkinterjöör: sileda nahaga viimistletud istmekatted (keskosad, sise- ja välisservad, peatugede keskosad ja küljed), rool, käetoed ja -pidemed uksepaneelides ja keskkonsoolis, keskkonsooli küljed, armatuurlaud ja uksepaneelid
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine disainipakett
Välimus
SportDesign paketi keredetailid musta värvi
Elektriliselt avatav/suletav tagaluuk
Mootor, käigukast ja veermik
70-liitrine kütusepaak
Aku
Standardvedrustus
Rattad
Suverehvid 22" velgedele
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Turvavööd musta värvi
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
E-Mobility
Laadimispesa / tankimisava luuk
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Sõidurea hoidmise assistent (Lane Keeping Assist)
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. |
Läbisõit 4700 km |
Esmaregistreerimine 09/2025 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 8 |
| Töömaht | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 86,0 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 544 kW / 739 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 441 kW / 599 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 130 kW / 176 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 6 000 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 950 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 800 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 2 400 - 4 500 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 110,0 kW/l / 149,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 305 km/h |
| Täielikult elektriline tippkiirus | 135 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,6 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 7,9 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 11,9 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,2 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 930 mm |
| Kogulaius | 1 995 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 194 mm |
| Kõrgus | 1 652 mm |
| Teljevahe | 2 895 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,1 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,3 m |
| Tühimass (DIN) | 2 495 kg |
| Tühimass (EC) | 2 570 kg |
| Lubatud täismass | 2 935 kg |
| Maksimaalne koormus | 440 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 404 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 344 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 434 l |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 186 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 231 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 23,3 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 20,5 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,7 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 20,6 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 225 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 280 mm |
Sõiduulatus
| Elektriline sõiduulatus linnas (WLTP)1.1 | 79 km |
| Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP) | 71 km |
| Elektriline sõiduulatus linnas (EAER, WLTP) | 80 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)2.1 | 25,9 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)2.2 | 21,8 kWh |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 11 kW (0 kuni 100%) | 2,7 h |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogus, kombineeritud (WLTP)3.1 | 41 g/km |
| CO₂ heitkogused tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 262 g/km |
| Elektrienergia tarbimine, kombineeritud (WLTP) | 30,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine kombineeritud (WLTP) | 34,1 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel kombineeritud sõidul (WLTP) | 34,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 31,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 30,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnalähedasel teel (WLTP) | 34,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnast väljaspool (WLTP) | 33,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel maanteel (WLTP) | 41,8 kWh/100 km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 1,8 l/100 km |
| Kütusekulu maksustamine – kombineeritud (WLTP) | 0,5 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 11,5 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnas (WLTP) | 17,8 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnalähedasel teel (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnast väljaspool (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga maanteel (WLTP) | 11,5 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 66 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 87 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |