Porsche Cayenne S E-Hybrid Coupé Black Edition
- Välisvärv
- Carrara White Metallic
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- Pistikhübriid
- Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP)
- 81 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 25,9 kWh
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 382 kW / 519 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 4,1 l/100 km
Musta värvi nahkinterjöör
Musta värvi nahkinterjöör: sileda nahaga viimistletud istmekatted (keskosad, sise- ja välisservad, peatugede keskosad ja küljed), rool, käetoed ja -pidemed uksepaneelides ja keskkonsoolis, keskkonsooli küljed, armatuurlaud ja uksepaneelid
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine disainipakett
Mudelipõhine "S" disainipakett
Välimus
Ilma katuseraamideta
Esipõll värvitud
Rattakoopa laiendid
Mootor, käigukast ja veermik
70-liitrine kütusepaak
Aku
Standardvedrustus
Rattad
Suverehvid 21" velgedele
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Roolisammas elektriliselt seadistatav
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
PDK käigukangi nupp
Kolmepunkti automaatsed turvavööd eelpingutitega
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
E-Mobility
Pardalaadija 11 kW vahelduvvoolule (AC)
6 m toitekaabel avalikes laadimisjaamades laadimise tarbeks (kuni 11 kW)
ilma PHEV laadimiskaablita
Valgustus ja nähtavus
Termoisolatsiooniga tuuleklaas
Mugavus- ja abisüsteemid
Elektriliselt avatav/suletav tagaluuk
Mitte-suitsetaja pakett
Mälupakett juhile ja kõrvalistujale
Ohukolmnurk
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Ava | 84,5 mm |
| Töömaht | 89,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 382 kW / 519 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 260 kW / 353 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 130 kW / 176 hj |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 750 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 500 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment elektrimootoril | 460 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 500 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 87,0 kW/l / 118,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 263 km/h |
| Täielikult elektriline tippkiirus | 135 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 4,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 10,6 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 16,8 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,9 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 930 mm |
| Kogulaius | 1 983 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 997 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 194 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 657 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 632 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 647 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 1 672 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal maastikul sõitmise tase) | 1 702 mm |
| Teljevahe | 2 895 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,5 m |
| Rehvide pöörderaadius | 10,7 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 439 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 440 kg |
| Tühimass (EC) | 2 515 kg |
| Lubatud täismass | 3 120 kg |
| Maksimaalne koormus | 680 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 3 500 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 140 kg |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 404 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 344 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 434 l |
| Eesmine üleulatus | 1 013 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 022 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 190 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 180 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 205 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 235 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 23,7 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 20,7 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 27,1 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 24,1 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 17,0 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 16,2 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 18,4 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 21,0 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasest vedrustusega (DIN) | 250 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasvedrustusega (PASM DIN) | 250 mm |
| Maksimaalne läbivus (terasvedrustus) | 250 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 225 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 250 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 280 mm |
Sõiduulatus
| Elektriline sõiduulatus linnas (WLTP)1.1 | 83 km |
| Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP) | 81 km |
| Elektriline sõiduulatus linnas (EAER, WLTP) | 87 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)2.1 | 25,9 kWh |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 11 kW (0 kuni 100%) | 2,7 h |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogus, kombineeritud (WLTP)3.1 | 94 g/km |
| CO₂ heitkogused tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 229 g/km |
| Elektrienergia tarbimine, kombineeritud (WLTP) | 19,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine kombineeritud (WLTP) | 30,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel kombineeritud sõidul (WLTP) | 30,0 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 28,1 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 29,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnalähedasel teel (WLTP) | 27,3 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnast väljaspool (WLTP) | 28,0 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel maanteel (WLTP) | 34,8 kWh/100 km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 4,1 l/100 km |
| Kütusekulu maksustamine – kombineeritud (WLTP) | 0,7 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnas (WLTP) | 13,9 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnalähedasel teel (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnast väljaspool (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga maanteel (WLTP) | 10,2 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 66 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 84 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |