Porsche Cayenne
- Välisvärv
- Chromite Black Metallik
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 24 000 km
- Esmane registreerimine
- 12/2024
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- Automaat
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 260 kW / 353 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 5,7 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 10,9 l/100 km
Musta värvi nahkinterjöör
Musta värvi nahkinterjöör: sileda nahaga viimistletud istmekatted (keskosad, sise- ja välisservad, peatugede keskosad ja küljed), rool, käetoed ja -pidemed uksepaneelides ja keskkonsoolis, keskkonsooli küljed, armatuurlaud ja uksepaneelid
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
90-liitrine kütusepaak
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine disainipakett
Mudelipõhine disainipakett
Välimus
Küljelaiendid
Esipõll värvitud
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
Standardvedrustus
75-liitrine kütusepaak
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Roolisammas käsitsi kahes suunas seadistatav
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
PDK käigukangi nupp
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
E-Mobility
Tankimisava luuk
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Elektriliselt avatav/suletav tagaluuk
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Mitte-suitsetaja pakett
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Sõidurea hoidmise assistent (Lane Keeping Assist)
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto (kliendi asendusauto) Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. Kliendi asendussõidukeid pakub edasimüüja pikemate remonditööde ajal. Selle tulemuseks võib olla läbisõidu erinevus kohaletoimetamisel. See võib kaasa tuua erineva läbisõidu kohaletoimetamisel. |
Läbisõit 24 000 km Läbisõit võib muutuda – sõiduk on endiselt kasutusel |
Esmaregistreerimine 12/2024 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 (Porsche Tallinna esindus) |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused on tehtud Porsche esinduses |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Ava | 84,5 mm |
| Töömaht | 89,0 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 260 kW / 353 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 5 400 - 6 400 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 500 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 1 450 - 4 500 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 500 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 87,0 kW/l / 118,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 248 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 6,0 sek |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 5,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 13,9 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 13,6 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 24,0 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 23,7 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 4,0 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 930 mm |
| Kogulaius | 1 983 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 194 mm |
| Kõrgus | 1 698 mm |
| Teljevahe | 2 895 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,1 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,3 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 122 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 055 kg |
| Tühimass (EC) | 2 130 kg |
| Lubatud täismass | 2 835 kg |
| Maksimaalne koormus | 780 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 100 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 3 500 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 140 kg |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 698 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 708 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 772 l |
| Maksimaalne kliirens terasest vedrustusega | 212 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 193 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 238 mm |
| Lähenemisnurk terasvedrustusega (DIN) | 25,2 ° |
| Lahkumiskulma terasvedrustusega (DIN) | 22,1 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 23,9 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 21,0 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (DIN) | 18,9 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 17,2 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 21,2 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasest vedrustusega (DIN) | 500 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 475 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 530 mm |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 248 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 15,6 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 9,2 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 10,7 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 69 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 81 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |