Porsche Cayenne GTS
- Välisvärv
- Chromite Black Metallic
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- Automaat
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 368 kW / 500 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 4,4 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 12,3 l/100 km
Must GTS nahkinterjöör Carmine Red kontrastdetailidega
Must GTS nahkinterjöör Carmine Red kontrastdetailidega: Race-Tex viimistlusega istmete keskmised osad, rool, käetoed ustel ees ja taga ning keskmine käetugi, uksepaneelide keskosa, lagi, laepiilarid ja päikesesirmid; sileda nahaga viimistletud istmete siseääred, peatoed, keskkonsooli küljed, armatuurlaud ja uksepaneelide ülemine osa ning käepidemed; Carmine Red tooni turvavööd, logod eesmistel peatugedel ja õmblused istmetel, keskkonsooli käetoel, armatuurlaua ülaosal ja käetugedel uksepaneelides ning salongi põrandamattidel
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine disainipakett
Mudelipõhine "S" disainipakett
GTS versioon
Välimus
Ilma katuseraamideta
Esipõll värvitud
Jalakäija ohutusfunktsioon
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
90-liitrine kütusepaak
Standardvedrustus
Rattad
Suverehvid 21" velgedele
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
PDK käigukangi nupp
Kolmepunkti automaatsed turvavööd eelpingutitega
ilma Sport Chrono stopperita/kompassita
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
E-Mobility
Ilma Mode3 laadimiskaablita
ilma PHEV laadimiskaablita
Valgustus ja nähtavus
Termoisolatsiooniga tuuleklaas
Mugavus- ja abisüsteemid
Elektriliselt avatav/suletav tagaluuk
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 8 |
| Töömaht | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 86,0 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 368 kW / 500 hj |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 660 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 92,0 kW/l / 125,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 275 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 4,7 sek |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 4,4 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 10,6 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 10,3 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 17,0 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 16,7 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 3,1 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,9 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 930 mm |
| Kogulaius | 1 983 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 997 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 194 mm |
| Kõrgus | 1 674 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 674 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 659 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 666 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 1 689 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal maastikul sõitmise tase) | 1 719 mm |
| Teljevahe | 2 895 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,5 m |
| Rehvide pöörderaadius | 10,7 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 248 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 190 kg |
| Tühimass (EC) | 2 265 kg |
| Lubatud täismass | 2 890 kg |
| Maksimaalne koormus | 700 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 100 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 3 500 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 140 kg |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 656 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 708 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 772 l |
| Eesmine üleulatus | 1 013 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 022 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 189 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 181 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 204 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 234 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 23,3 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 20,9 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 26,6 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 24,2 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,8 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 16,0 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 18,1 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 20,7 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 471 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 496 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 525 mm |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 281 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 12,3 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 20,9 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 12,4 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 10,2 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 11,0 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 70 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 87 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |