Porsche Cayenne GTS Coupé
- Välisvärv
- Quartzite Grey Metallic
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- Automaat
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 368 kW / 500 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 4,4 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 12,3 l/100 km
Musta värvi nahkinterjöör
Musta värvi nahkinterjöör: sileda nahaga viimistletud istmekatted (keskosad, sise- ja välisservad, peatugede keskosad ja küljed), rool, käetoed ja -pidemed uksepaneelides ja keskkonsoolis, keskkonsooli küljed, armatuurlaud ja uksepaneelid
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine disainipakett
Mudelipõhine "S" disainipakett
GTS versioon
Välimus
Ilma katuseraamideta
Esipõll värvitud
Mootor, käigukast ja veermik
90-liitrine kütusepaak
Standardvedrustus
Rattad
Suverehvid 21" velgedele
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
PDK käigukangi nupp
Kolmepunkti automaatsed turvavööd eelpingutitega
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
E-Mobility
Ilma Mode3 laadimiskaablita
ilma PHEV laadimiskaablita
Valgustus ja nähtavus
Termoisolatsiooniga tuuleklaas
Mugavus- ja abisüsteemid
Elektriliselt avatav/suletav tagaluuk
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 8 |
| Töömaht | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 86,0 mm |
| Töömaht | 86,0 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 368 kW / 500 hj |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 660 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 92,0 kW/l / 125,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 275 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 4,4 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 10,3 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 16,7 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,9 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 930 mm |
| Kogulaius | 1 989 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 997 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 194 mm |
| Kõrgus | 1 648 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 654 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 639 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 646 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 1 669 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal maastikul sõitmise tase) | 1 699 mm |
| Teljevahe | 2 895 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,5 m |
| Rehvide pöörderaadius | 10,7 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 280 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 220 kg |
| Tühimass (EC) | 2 295 kg |
| Lubatud täismass | 2 875 kg |
| Maksimaalne koormus | 655 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 3 500 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 140 kg |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 554 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 502 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 592 l |
| Eesmine üleulatus | 1 013 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 022 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 189 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 181 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 204 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 234 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 23,3 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 20,7 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 26,6 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 24,1 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,7 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 16,0 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 18,0 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 20,7 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 471 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 496 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 525 mm |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 280 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 12,3 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 20,9 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 12,4 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 10,9 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 70 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 87 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |