Porsche Cayenne E-Hybrid
- Välisvärv
- Crayon
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 10 000 km
- Esmane registreerimine
- 09/2025
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- Pistikhübriid
- Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP)
- 73 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 25,9 kWh
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 346 kW / 470 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 1,5 l/100 km
Black-Crayon nahkinterjöör
Black-Crayon nahkinterjöör: sileda nahaga viimistletud istmekatted (keskosad, sise- ja välisservad, peatugede keskosad ja küljed), rool, käetoed ja -pidemed uksepaneelides ja keskkonsoolis, keskkonsooli küljed, armatuurlaud ja uksepaneelid
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine disainipakett
Mudelipõhine disainipakett
Välimus
Küljelaiendid
Esipõll värvitud
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
70-liitrine kütusepaak
Aku
Standardvedrustus
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
PDK käigukangi nupp
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
E-Mobility
Laadimispesa / tankimisava luuk
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Elektriliselt avatav/suletav tagaluuk
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Mitte-suitsetaja pakett
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Sõidurea hoidmise assistent (Lane Keeping Assist)
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto (näitusauto) Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. Demoautod on sõidukid, mida kasutatakse näitustel või katsesõitudel. Selle tulemuseks võib olla läbisõidu erinevus kohaletoimetamisel. See võib kaasa tuua erineva läbisõidu kohaletoimetamisel. |
Läbisõit 10 000 km Läbisõit võib muutuda – sõiduk on endiselt kasutusel |
Esmaregistreerimine 09/2025 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 (Porsche Tallinna esindus) |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused on tehtud Porsche esinduses |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 2 995 cm³ / 3,0 l |
| Ava | 84,5 mm |
| Töömaht | 89,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 346 kW / 470 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 224 kW / 304 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 130 kW / 176 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 5 400 - 6 400 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 650 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 420 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment elektrimootoril | 460 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 1 400 - 4 800 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 500 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 75,0 kW/l / 102,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 254 km/h |
| Täielikult elektriline tippkiirus | 135 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 4,9 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 11,3 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 18,2 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 3,1 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 930 mm |
| Kogulaius | 1 983 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 194 mm |
| Kõrgus | 1 696 mm |
| Teljevahe | 2 895 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,1 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,3 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 426 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 425 kg |
| Tühimass (EC) | 2 500 kg |
| Lubatud täismass | 3 125 kg |
| Maksimaalne koormus | 700 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 100 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 3 500 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 140 kg |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 545 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 563 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 627 l |
| Maksimaalne kliirens terasest vedrustusega | 208 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 188 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 233 mm |
| Lähenemisnurk terasvedrustusega (DIN) | 25,6 ° |
| Lahkumiskulma terasvedrustusega (DIN) | 21,9 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 23,7 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 20,6 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (DIN) | 18,7 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 16,9 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 20,9 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasest vedrustusega (DIN) | 250 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 225 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 280 mm |
Sõiduulatus
| Elektriline sõiduulatus linnas (WLTP)1.1 | 83 km |
| Elektriline sõiduulatus kombineeritud (EAER, WLTP) | 73 km |
| Elektriline sõiduulatus linnas (EAER, WLTP) | 89 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)2.1 | 25,9 kWh |
| Aku mahutavus (neto kasutatav)2.2 | 21,8 kWh |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 11 kW (0 kuni 100%) | 2,7 h |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogus, kombineeritud (WLTP)3.1 | 34 g/km |
| CO₂ heitkogused tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 230 g/km |
| Elektrienergia tarbimine, kombineeritud (WLTP) | 28,9 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine kombineeritud (WLTP) | 32,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel kombineeritud sõidul (WLTP) | 33,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 27,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnas (WLTP) | 28,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnalähedasel teel (WLTP) | 26,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel sõidul linnast väljaspool (WLTP) | 31,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine täielikult elektrilisel maanteel (WLTP) | 47,9 kWh/100 km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 1,5 l/100 km |
| Kütusekulu maksustamine – kombineeritud (WLTP) | 0,2 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga kombineeritud (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnas (WLTP) | 13,7 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnalähedasel teel (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga linnast väljaspool (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Kütusekulu tühjenenud akuga maanteel (WLTP) | 10,6 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 68 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 85 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |