Porsche 911 Turbo 50 Years (992 I)
- Välisvärv
- Paint To Sample Värvivalik: Viola Metallic
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 777 km
- Esmane registreerimine
- 02/2025
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 478 kW / 650 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 2,7 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 12,3 l/100 km
Musta värvi nahkinterjöör koos Tartan kangaga
Nahaga viimistletud armatuurlaud, uksepaneelide ülemine osa, tagumised küljepaneelid ja taga keskkonsooli alumine osa
Tartan tekstiilviimistlusega istmete keskmised osad esi- ja tagaistmetel ja uksepaneelide keskosa; 'turbo 50' logo peatugedel. Esiistmete tagumised osad Darksilver viimistlusega.
Märkus: tellides koos istmeventilatsiooniga on istmete keskosa nahast viimistlusega ning ilma 'turbo 50' logota peatugedel
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Paketid
Välimus
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Õmblused ja istmete keskosa
Limiteeritud seerianumber
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Välimus
Coupé kereversioon
Jalakäija ohutusfunktsioon
Küljepeeglid värvitud kere värvi, peegli baasosa Anthracite Grey tooni
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
Kergekaaluline aku (LiFePO4)
63-liitrine kütusepaak
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Tagaistmed
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Mitte-suitsetaja pakett
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. |
Läbisõit 777 km |
Esmaregistreerimine 02/2025 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 745 cm³ / 3,7 l |
| Ava | 102,0 mm |
| Töömaht | 76,4 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 478 kW / 650 hj |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 800 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 7 200 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 128,0 kW/l / 174,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 330 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 5,8 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 8,9 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 1,6 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 535 mm |
| Kogulaius | 1 900 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 024 mm |
| Teljevahe | 2 450 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 10,9 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 655 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 640 kg |
| Tühimass (EC) | 1 715 kg |
| Lubatud täismass | 2 020 kg |
| Maksimaalne koormus | 380 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 128 l |
| Avatud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V211-1) | 264 l |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 278 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 12,3 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 20,8 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 12,2 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 10,7 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 72 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 93 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 325 p/min |