Porsche 911 Targa 4 GTS (992 II)
- Välisvärv
- Shade Green Metallik
- Interjööri värv
- Katusevärv
- Pehme katus: Black
- Läbisõit
- 12 000 km
- Esmane registreerimine
- 11/2024
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- T-Hybrid
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 398 kW / 541 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Musta värvi GTS interjöör, Slate Grey Neo kontrastdetailidega
Slate Grey Neo tooni õmblused salongis ja istmetel, 'GTS' logod peatugedel ja salongi mattidel ning pööretenäidik ja turvavööd. Istmete keskosa, rool, uste käetoed ja -pidemed, keskkonsooli panipaiga kaas ja armatuurlaua alumine osa Race-Tex viimistlusega. Nahaga viimistletud armatuurlaua ülemine osa, uksepaneelide ülemine osa, keskkonsooli küljed ja tagapaneelid. Karboonviimistlusega rool ning armatuurlaua, uksepaneelide ja keskkonsooli dekoorliistud
Kirjeldus
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Baasversioon
Välimus
Jalakäija ohutusfunktsioon
Mootor, käigukast ja veermik
63-liitrine kütusepaak
Standardvedrustus
Rattad
Veljekapslid värvilise Porsche vapiga
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Päikesesirmid
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
E-Mobility
Laadimispesa / tankimisava luuk
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. |
Läbisõit 12 000 km |
Esmaregistreerimine 11/2024 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused on tehtud Porsche esinduses |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 591 cm³ / 3,6 l |
| Ava | 97,0 mm |
| Töömaht | 81,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 398 kW / 541 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 357 kW / 485 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 41 kW / 56 hj |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 610 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 570 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 7 500 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 99,0 kW/l / 135,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 312 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,1 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 7,1 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 11,1 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,1 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 553 mm |
| Kogulaius | 1 852 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 033 mm |
| Teljevahe | 2 450 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 10,9 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 755 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 745 kg |
| Tühimass (EC) | 1 820 kg |
| Lubatud täismass | 2 135 kg |
| Maksimaalne koormus | 390 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 135 l |
| Avatud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V211-1) | 163 l |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 243 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 18,0 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedases liikluses (WLTP) | 10,9 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 9,2 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 71 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 98 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 325 p/min |