Porsche 911 GT3 Touring paketiga (992 II)
- Välisvärv
- Vanadium Grey Metallic
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- Tagavedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 375 kW / 510 hj
- Kiirendus 0–100 km/h
- 3,4 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 13,8 l/100 km
Musta värvi nahkinterjöör
Musta värvi nahaga viimistletud istmete küljepolstrid ja peatoed, rool ja rooli turvapadja moodul, käigukang, uste käetoed ja käepidemed ning keskkonsooli panipaiga kaas. Istmete keskosad musta värvi tekstiil- ja nahaviimistlusega. Lagi ning A-, B- ja C-piilarid musta värvi tekstiiliga. Musta värvi salongi õmblused ja ukse avamise aasad. Armatuurlaua, uksepaneeli ja keskkonsooli dekoorliistud musta värvi harjatud alumiiniumjoonega.
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Välimus
Ilma katuseraamideta
Esipõll värvitud
GT3 lamellid tagaluugil
Jalakäija ohutusfunktsioon
Mootor, käigukast ja veermik
Tagavedu
Standardvedrustus
63-liitrine kütusepaak
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM), ringraja režiimiga
Interjöör
Roolisammas käsitsi kahes suunas seadistatav
Kolmepunkti automaatsed turvavööd
Ilma tepinguta
Roostevaba terase viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Võtmeta käivitus
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 102,0 mm |
| Töömaht | 81,5 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 375 kW / 510 hj |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 450 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 9 000 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 93,0 kW/l / 127,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 311 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 3,4 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 7,0 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 10,8 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 1,9 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 570 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 834 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 033 mm |
| Kõrgus terasvedrustusega (PASM DIN) | 1 279 mm |
| Teljevahe | 2 457 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 10,4 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 486 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 477 kg |
| Tühimass (EC) | 1 552 kg |
| Lubatud täismass | 1 860 kg |
| Maksimaalne koormus | 383 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 135 l |
| Avatud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V211-1) | 373 l |
| Eesmine üleulatus | 1 037 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 076 mm |
| Maksimaalne kliirens terasvedrustusega (PASM DIN) | 100 mm |
| Lähenemisnurk terasvedrustusega (PASM DIN) | 6,3 ° |
| Lahkumiskulma terasvedrustusega (PASM DIN) | 9,4 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (PASM DIN) | 10,6 ° |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 312 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 22,4 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 12,8 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 11,8 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 12,7 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 74 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 96 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 658 p/min |