Porsche 911 Carrera S (997 II)
- Välisvärv
- Guards Red
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 77 600 km
- Esmane registreerimine
- 10/2010
- Eelmised omanikud
- 2
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- Tagavedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 300 kW / 408 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 4,2 sek
Black leather interior
Additional leather scope for standard interior: upper part of switch panel including airbag cover (2.0a), instrument cluster cover (2.0b), lower part of switch panel including three-part glove compartment lid (2.1a), door trim including head airbag cover (3.0a), door mirror (3.0c), centre console fron side trim (4.0a), centre console storage bin cover (4.4c), seat base (5.0), seat centre (5.1), seat side bolsters (5.2), and head restraints (5.3a).
Sõiduki varustus
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Preparation Porsche Vehicle Tracking System
Interjööri nahk
Interjööri karboon
Audio ja kommunikatsioon
Õmblused ja istmete keskosa
EXCL-Option
Stitching of dashboard deviating thread - Guards Red
Stitching door trim deviating threat - Guards Red
Stitching of door handles and door storage compartment lid deviating thread - Guards Red
Stitching side panel of centre console deviating thread - Guards Red
Stitching of rear side panel deviating thread - Guards Red
Standardvarustuse kohta teabe saamiseks võtke ühendust Porsche esindusega.
Garantii
Meil puudub teave garantii kohta. Palun kontrollige seda edasimüüjalt.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Kasutatud auto |
Läbisõit 77 600 km |
Esmaregistreerimine 10/2010 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 2 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 800 cm³ / 3,8 l |
| Ava | 102,0 mm |
| Töömaht | 77,5 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 300 kW / 408 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 7 300 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 420 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 4 400 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 4 200 - 5 600 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 7 500 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 78,9 kW/l / 107,4 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 305 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 4,4 sek |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 4,2 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 9,4 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 9,1 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 14,4 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 14,1 sek |
| Paindlikkus 80–120 km/h 5. käigul | 6,4 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 435 mm |
| Kogulaius | 1 808 mm |
| Kõrgus | 1 300 mm |
| Teljevahe | 2 350 mm |
| Esiratta rööpmelaius | 1 486 mm |
| Tagarööpm | 1 516 mm |
| Õhutakistuse koefitsient | 0,29 cD |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 10,9 m |
| Tühimass (DIN) | 1 455 kg |
| Tühimass (EC) | 1 530 kg |
| Lubatud täismass | 1 860 kg |
| Maksimaalne koormus | 405 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Kütusepaagi mahutavus | 64 l |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 205 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 135 l |