Porsche 911 Carrera 4S (MY24) (992 I)
- Välisvärv
- Gt Silver Metallik
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 28 000 km
- Esmane registreerimine
- 04/2024
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 331 kW / 450 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 3,4 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 10,6 l/100 km
Musta värvi nahkinterjöör, õmblused Crayon
Lisaks standardinterjöörile nahaga kaetud armatuurlaua üla- ja alaosa, s.h. kindalaeka kaas, uksepaneeli üla- ja keskosa, keskkonsooli küljed, tagapaneelid, esiistmete seljatugede tagumine osa, istmete keskosa ja servad ees ja taga. Dekoratiivõmblused Crayon tooni
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Välimus
Küljeakende ääreliistud musta värvi
Mudelitähise eemaldamine ustelt
Tagapõll lamellidega
Alumiiniumist katus
Küljelaiendid
Küljepeeglite korpus värvitud kere värvi ja alumine osa musta värvi
Mudelitähis kere tagaosal toonis Lightsilver
Mootor, käigukast ja veermik
Aku
Standardvedrustus
Kaks topelt summutiotsa läikivhõbedasest roostevabast terasest
Elektromehhaaniline roolivõimendi, rooli impulsigeneraator
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Veljekapslid monokroomset tooni Porsche vapiga
Interjöör
Nahaga viimistletud käigukangi nupp
Musta viimistlusega pedaalikatted ja jalatugi
Päikesesirmid
Tahhomeetri põhi musta värvi taustaga
Audio ja kommunikatsioon
Porsche Communication Management (PCM) navigatsiooni mooduliga
"Voice Control" hääljuhtimine
Valgustus ja nähtavus
Tumendatav tahavaatepeegel salongis
Elektriliselt reguleeritavad soojendusega küljepeeglid, asfääriline peegel juhi poolel
Mugavus- ja abisüsteemid
Parkimisandurid ees ja taga, akustilise ja optilise hoiatussignaaliga
Mitte-suitsetaja pakett
"Warn and Brake Assist" koos jalakäija hädapidurdusfunktsiooniga
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Salongi valgustuspakett
Püsikiirushoidik
Garantii
Meil puudub teave garantii kohta. Palun kontrollige seda edasimüüjalt.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Kasutatud auto |
Läbisõit 28 000 km |
Esmaregistreerimine 04/2024 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 2 981 cm³ / 3,0 l |
| Ava | 91,0 mm |
| Töömaht | 76,4 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 331 kW / 450 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 6 500 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 530 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 2 300 - 5 000 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 7 500 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 111,1 kW/l / 151,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 306 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 3,6 sek |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,4 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 8,3 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 8,0 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 12,7 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 12,4 sek |
| Paindlikkus 80–120 km/h 5. käigul | 4,9 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 2,3 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 519 mm |
| Kogulaius | 1 852 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 024 mm |
| Kõrgus | 1 300 mm |
| Teljevahe | 2 450 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,2 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 581 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 565 kg |
| Tühimass (EC) | 1 640 kg |
| Lubatud täismass | 2 010 kg |
| Maksimaalne koormus | 445 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Kütusepaagi mahutavus | 67 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 132 l |
| Avatud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V211-1) | 264 l |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 240 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 10,6 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 18,3 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 10,4 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 8,9 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 9,3 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 73 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 93 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 325 p/min |