Porsche 911 Carrera 4 GTS (992 II)
- Välisvärv
- Carmine Red
- Interjööri värv
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- T-Hybrid
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 398 kW / 541 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Musta värvi GTS interjöör, Carmine Red kontrastdetailidega
Carmine Red tooni õmblused salongis ja istmetel, 'GTS' logod peatugedel ja salongi mattidel ning pööretenäidik ja turvavööd. Istmete keskosa, rool, uste käetoed ja -pidemed, keskkonsooli panipaiga kaas ja armatuurlaua alumine osa Race-Tex viimistlusega. Nahaga viimistletud armatuurlaua ülemine osa, uksepaneelide ülemine osa, keskkonsooli küljed ja tagapaneelid. Karboonviimistlusega rool ning armatuurlaua, uksepaneelide ja keskkonsooli dekoorliistud
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Baasversioon
Välimus
Ilma katuseraamideta
Jalakäija ohutusfunktsioon
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
63-liitrine kütusepaak
Standardvedrustus
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Päikesesirmid
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
Valgustus ja nähtavus
Termoisolatsiooniga tuuleklaas
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Võtmeta käivitus
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 591 cm³ / 3,6 l |
| Ava | 97,0 mm |
| Töömaht | 81,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 398 kW / 541 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 357 kW / 485 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 41 kW / 56 hj |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 610 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 570 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 7 500 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 99,0 kW/l / 135,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 312 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,0 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 6,9 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 10,7 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,0 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 553 mm |
| Kogulaius | 1 852 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 834 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 033 mm |
| Kõrgus terasvedrustusega (PASM-10 DIN) | 1 306 mm |
| Kõrgus terasest vedrustusega (PASM-20 DIN) | 1 294 mm |
| Teljevahe | 2 450 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 10,9 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 649 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 645 kg |
| Tühimass (EC) | 1 720 kg |
| Lubatud täismass | 2 065 kg |
| Maksimaalne koormus | 420 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 135 l |
| Avatud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V211-1) | 261 l |
| Eesmine üleulatus | 1 016 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 087 mm |
| Maksimaalne kliirens terasvedrustusega (PASM-10 DIN) | 125 mm |
| Maksimaalne kliirens terasvedrustusega (PASM-20 DIN) | 111 mm |
| Lähenemisnurk terasvedrustusega (PASM-10 DIN) | 9,4 ° |
| Lahkumiskulma terasest vedrustusega (PASM-10 DIN) | 14,4 ° |
| Lähenemisnurk terasest vedrustusega (PASM-20 DIN) | 8,5 ° |
| Lahkumiskulma terasest vedrustusega (PASM-20 DIN) | 13,8 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (PASM-10 DIN) | 13,1 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (PASM-20 DIN) | 11,9 ° |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 243 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedases liikluses (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 9,4 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 71 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 98 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 325 p/min |