Porsche 911 Carrera 4 GTS (MY24) (992 I)
- Välisvärv
- Guards Red
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 24 300 km
- Esmane registreerimine
- 03/2024
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 353 kW / 480 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 3,3 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 11,1 l/100 km
Musta värvi Race-Tex GTS interjöör, Carmine Red kontrastdetailidega
Carmine Red tooni: õmblused salongis ja istmetel, GTS logod peatugedel ja salongi mattidel ning pööretenäidik ja turvavööd. Lisaks nahkinterjöörile Race-Tex viimistlusega standard detailid ja istmete keskosa, armatuurlaua alumine osa, s.h. kindalaeka kaas, uksepaneelide keskosa
Märkus: tellitav ainult koos karboon-matt interjööri paketiga (5TX) ja Carmine Red tahhomeetri põhjaga (7V8)
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Välimus
Logo kere külgedel
Mudelitähis kere tagaosal satiinmusta värvi
Alumiiniumist katus
Küljeakende ääreliistud musta värvi
Mootor, käigukast ja veermik
Aku
Standardvedrustus
Elektromehhaaniline roolivõimendi, rooli impulsigeneraator
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Race-Tex viimistlusega käigukang
Päikesesirmid
Tahhomeetri põhi musta värvi taustaga
Audio ja kommunikatsioon
Porsche Communication Management (PCM) navigatsiooni mooduliga
"Voice Control" hääljuhtimine
Valgustus ja nähtavus
"Porsche" logo tagaluugil satiinmusta värvi
Tumendatav tahavaatepeegel salongis
Elektriliselt reguleeritavad soojendusega küljepeeglid, asfääriline peegel juhi poolel
Mugavus- ja abisüsteemid
Parkimisandurid ees ja taga, akustilise ja optilise hoiatussignaaliga
Mitte-suitsetaja pakett
"Warn and Brake Assist" koos jalakäija hädapidurdusfunktsiooniga
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Salongi valgustuspakett
Püsikiirushoidik
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. |
Läbisõit 24 300 km |
Esmaregistreerimine 03/2024 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused on tehtud Porsche esinduses |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 2 981 cm³ / 3,0 l |
| Ava | 91,0 mm |
| Töömaht | 76,4 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 353 kW / 480 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 6 500 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 570 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 2 300 - 5 000 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 7 500 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 118,4 kW/l / 161,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 309 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,3 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 7,7 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 11,8 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,2 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 533 mm |
| Kogulaius | 1 852 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 024 mm |
| Kõrgus | 1 301 mm |
| Teljevahe | 2 450 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,2 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 604 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 595 kg |
| Tühimass (EC) | 1 670 kg |
| Lubatud täismass | 2 010 kg |
| Maksimaalne koormus | 415 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Kütusepaagi mahutavus | 67 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 132 l |
| Avatud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V211-1) | 264 l |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 252 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 11,1 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 18,7 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 10,5 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 9,3 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 10,2 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 72 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 92 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 325 p/min |