Porsche 911 Carrera 4 GTS (992 II)
- Välisvärv
- Paint To Sample Värvivalik: South Sea Blue Metallic
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 16 000 km
- Esmane registreerimine
- 03/2025
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Mootor
- T-Hybrid
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalne kombineeritud võimsus
- 398 kW / 541 hj
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Musta värvi nahkinterjöör, dekoratiivõmblused Crayon
Musta värvi nahkinterjöör koos Crayon dekoratiivõmblustega: lisaks standardinterjöörile nahaga viimistletud armatuurlaua üla- ja alaosa, s.h. kindalaeka kaas, uksepaneeli üla- ja keskosa, keskkonsooli küljed, tagapaneelid, esiistmete seljatugede tagumine osa, istmete keskosa ja servad ees ja taga
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Baasversioon
Välimus
Jalakäija ohutusfunktsioon
Alumiiniumist katus
Mootor, käigukast ja veermik
63-liitrine kütusepaak
Standardvedrustus
Rattad
Veljekapslid värvilise Porsche vapiga
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Päikesesirmid
Audio ja kommunikatsioon
Hääljuhtimine (Voice Control)
E-Mobility
Laadimispesa / tankimisava luuk
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto (näitusauto) Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. Demoautod on sõidukid, mida kasutatakse näitustel või katsesõitudel. Selle tulemuseks võib olla läbisõidu erinevus kohaletoimetamisel. See võib kaasa tuua erineva läbisõidu kohaletoimetamisel. |
Läbisõit 16 000 km Läbisõit võib muutuda – sõiduk on endiselt kasutusel |
Esmaregistreerimine 03/2025 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 (Porsche Tallinna esindus) |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused on tehtud Porsche esinduses |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 591 cm³ / 3,6 l |
| Ava | 97,0 mm |
| Töömaht | 81,0 mm |
| Maksimaalne kombineeritud võimsus | 398 kW / 541 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril | 357 kW / 485 hj |
| Elektrimootori maksimaalne võimsus | 41 kW / 56 hj |
| Maksimaalne pöördemoment kombineeritud võimsusega | 610 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 570 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 7 500 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 99,0 kW/l / 135,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 312 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,0 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 6,9 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 10,7 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,0 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 553 mm |
| Kogulaius | 1 852 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 033 mm |
| Teljevahe | 2 450 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 10,9 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 649 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 645 kg |
| Tühimass (EC) | 1 720 kg |
| Lubatud täismass | 2 065 kg |
| Maksimaalne koormus | 420 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 135 l |
| Avatud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V211-1) | 261 l |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 242 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 17,9 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedases liikluses (WLTP) | 10,8 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 9,4 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 71 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 98 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 325 p/min |