Porsche 718 Spyder RS (982)
- Välisvärv
- Vanadium Grey Metallik
- Interjööri värv
- Katusevärv
- Musta värvi katus koos Arctic Grey detailidega
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- Tagavedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 368 kW / 500 hj
- Kiirendus 0–100 km/h
- 3,4 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 12,7 l/100 km
Black/Arctic Gray nahk-/Race-Tex Weissach interjöör
Black / Arctic Gray nahkinterjöör Weissach paketiga: Musta värvi nahaga viimistletud istmete küljepolstrid, peatoed ja rooli turvapadja moodul, keskkonsooli panipaiga kaane ja uste käetugede ääreosad, uksepaneelide pealmine- ja keskosa. Musta värvi Race-Tex viimistlusega istmete keskosad, rool, käigukang, armatuurlaua pealmine ja alumine osa, keskkonsooli küljed, uksepaneelide keskosad, uste käetoed ja -pidemed, keskkonsooli panipaiga kaas ja A-piilarid. "Weissach" logod peatugedel, ukseaasad ja istmete perforeeritud keskosa Arctic Grey viimistlusega
Märkus: ainult koos Weissach paketiga
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Paketid
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
GT versioon
Mootor, käigukast ja veermik
Aktiivvedrustus Porsche Active Suspension Management (PASM): elektrooniliselt reguleeritav vedrustussüsteem
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Connect: Telefon, LTE, WLAN
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Kinnitamata turvavöö hoiatussignaal
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 996 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 102,0 mm |
| Töömaht | 81,5 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 368 kW / 500 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 8 400 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 450 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 6 750 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 9 000 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 92,0 kW/l / 125,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 308 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 3,4 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 7,1 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 10,9 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 1,9 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 418 mm |
| Kogulaius | 1 822 mm |
| Laius (peeglitega) | 1 994 mm |
| Kõrgus | 1 252 mm |
| Teljevahe | 2 482 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,4 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 458 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 410 kg |
| Tühimass (EC) | 1 485 kg |
| Lubatud täismass | 1 755 kg |
| Maksimaalne koormus | 345 kg |
| Suletud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V210-1) | 120 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 125 l |
| Maksimaalne kliirens terasest vedrustusega | 79 mm |
| Lähenemisnurk terasvedrustusega (DIN) | 6,5 ° |
| Lahkumiskulma terasvedrustusega (DIN) | 10,6 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (DIN) | 10,3 ° |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 288 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 12,7 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 20,4 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 12,0 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 11,0 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 11,7 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 72 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 96 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 800 p/min |