Porsche 718 Spyder (MY23) (982)
- Välisvärv
- Gt Silver Metallik
- Interjööri värv
- Katusevärv
- Katuse värvus Black
- Läbisõit
- 5100 km
- Esmane registreerimine
- 04/2023
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 36 kuud järelejäänud tähtaeg
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- Tagavedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 309 kW / 420 hj
- Kiirendus 0–100 km/h
- 3,9 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 10,7 l/100 km
Dekoratiivõmblused kollast värvi
Salongi dekoratiivõmblused kollast värvi (Yellow): dekoratiivõmblused armatuurlaua ülemisel osal, ustel, roolil, käigukangil, keskkonsoolil ja istmetel. Lisaks mudelilogod peatugedel.
Musta värvi pehme nahaga viimistletud armatuurlaua ja uksepaneelide ülaosa, istmete küljepolstrid, peatoed ja rooli turvapadja moodul, keskkonsooli panipaiga kaane ja uste käetugede ääreosad.
Musta värvi Race-Tex viimistlusega istmete keskosad, armatuurlaua alumine osa, rool, käigukang, uste käetoed, käepidemed ja keskosa, keskkonsooli panipaiga kaas (kupee mudelitel lisaks ka lagi ja A-piilarid)
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Interjöör
Interjööri alumiinium
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Järgnev nimekiri näitab selle varustustaseme standardvarustust. Individuaalset konfiguratsiooni ja tehtud valikuid ei kajastata. See loend võib näidata varustust, mis on tehtud valiku tõttu asendatud.
Välimus
2-istmeline keskmootoriga kere
Kerge kaaluga terasest ja alumiiniumist kere
Suletud aerodünaamiline põhjaosa koos kahe ventileeriva avaga (NACA) väljalaskesüsteemi jaoks
Manuaalselt avatav-suletav kergekaaluline pehmekatus, elektrilise pingutusega ja kahe tagatiivaga
Tuuletõkke paneel
Automaatselt avanev tagaspoiler
Kroomläikega Porsche logo ja satiin-must mudelitähis tagaluugil
Toonitud, soojust isoleerivad klaasid
Elektrilised aknatõstukid, komfortlülitusega
Ülekanne / Veermik
Rõhtasetusega 6-silindriline mootor, töömaht 4.0 l, maksimaalne võimsus 309 kW (420 hj)
AUTO BLIP vahegaasi funktsioon (throttle-blipping for downshifts)
Sõiduandmete kuvamine PCM ekraanil (ainult koos PCM'ga)
Sport Chrono pakett
Porsche Track Precision rakendus (võimalik kasutada tellides navigatsiooniseadme koos Connect Plus paketiga)
Alumiiniumist mootoriplokk ja plokikaas
Vesijahutus ja intelligentne soojusjaotuse süsteem
VarioCam muutuv sisse- ja väljalaskeklappide ajastus ja Adaptive Cylinder Management
Kuivkarter ja vajadusepõhine (on-demand) õlipumba tootlikkuse elektrooniline juhtimine
Kaks kolmiktoimega katalüsaatorit, bensiinimootori kübemefilter (Gasoline Particulate Filter OPF)
Kütuse otsesissepritse DFI
Muutuva mahuga sisselaskekollektor
Läikivmusta värvi terasest topelt summutitoruga väljalaskesüsteem
6-käiguline manuaalkäigukast, kahemassiline hooratas
Auto Start-Stop funktsioon
Tagavedu
Porsche Torque Vectoring (PTV): tagarataste varieeruv veojõu jaotus, tagumise differentsiaali asümmeetrilise blokeerimise funktsioon
Elektromehhaaniline kiirustundlik roolivõimendi, rooli impulsigeneraator
Porsche stabiilsuskontroll (PSM) koos ABS ja erinevate pidurdusabi funktsioonidega, PSM kaheastmeline väljalülitamine (ESC off / ESC+TC off)
Porsche Active Suspension Management (PASM): elektrooniliselt juhitud aktiivvedrustus, sportseadega, 30 mm madalam kliirens
Reguleeritav veermik (ringrajasõiduks kohandatav)
6-kolvilised suletud tüüpi monoplokk pidurisadulad ees ja 4-kolvilised taga, sisemiselt ventileeritavad ja läbipuuritud komposiit-pidurikettad, piduriketta läbimõõt 380 mm ees ja taga
Punased pidurisadulad
Elektriline seisupidur
Veljed
20" 718 Spyder veljed; veljekapslid Porsche vapiga
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Valgustus
Bi-xenon esituled koos integreeritud LED päevasõidutuledega
LED lisatulede plokk esipõlles: suuna- ja gabariidituled
Toonitud LED-tagatuled integreeritud 4-punkti pidurituledega
"Welcome Home" valgustusfunktsioon
LED-valgustid: salongivalgustus, lugemislambid, kindalaeka- ja pagasiruumi ning süüteluku valgustus
Reguleeritava kiirusega (2 kiirust+intervallrežiim) klaasipuhastid ees
Elektriliselt seadistatavad, soojendusega küljepeeglid, juhipoolne peegel asfääriline
Interjöör
Sport Plus istmed: kõrgendatud istmeservade, spetsiaalselt kujundatud õlavöötme toe, elektrilise seljatoe- ja manuaalse kõrguse/kauguse reguleerimisega
718 Spyder musta värvi Race-Tex viimistlusega interjöör: esiistmete keskosa, uste käepidemed ja käetoed, rool ja käigukang, keskkonsooli panipaiga kaas (osaliselt)
Istmekatted Race-Tex/nahk
Iluliistud armatuuril ja keskkonsoolil värvitud kere värvi
GT-sport rool (360 mm), manuaalse kõrguse ja sügavuse reguleerimisega
Sportliku stiiliga pedaalid ja jalatugi
12V pistik kõrvalistuja jalgaderuumis
Välimised lävepaku katted mudelitähisega
Panipaigad uksepaneelides
Riidenagid istmete seljatugedel
Topsihoidjad integreeritud armatuurlaua dekoratiivpaneeli
Keskkonsool funktsioonilülitite, lahtise panipaiga ja suletava panipaigaga
Näidikuplokk tahhomeetriga keskel ja 4.6" TFT värviline ekraan pardaarvuti funktsioonide kuvamiseks
Tahhomeeter musta põhjaga ja mudelitähisega
Digitaalsed näidikud: kiirus, valitud käik, odomeeter, läbisõit ja kell
Kliimaseade aktiivsöe filtriga
Reguleeritav ventilaator siseõhuringluse ja soojenduse funktsiooniga
Täismõõdus turvapadjad juhile ja kõrvalistujale
Külgkokkupõrke turvasüsteem (POSIP): turvaelemendid ustes, istmetesse integreeritud Thorax-külgturvapadjad, peaturvapadjad juhile ja kaassõitjale
Turvakaared istmete taga, tugevdatud raamiga esiklaas
Immobilisaator võtmes, võtmelt juhitav kesklukustus
Signalisatsioonisüsteem
Audio ja kommunikatsioon
Porsche Communication Management (PCM), 7" puutetundlik ekraan, Bluetooth® käed-vabad telefonisüsteem
Sound Package Plus: kuue kõlariga helisüsteem, koguvõimsus 110W, digitaalne signaalitöötlus
Digitaalraadio vastuvõtja (DAB, DAB+, DMB)
Porsche Car Connect koos Porsche Vehicle Tracking System Plus (PVTS+) valmidusega
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
36 kuud järelejäänud tähtaeg
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Kasutatud auto |
Läbisõit 5100 km |
Esmaregistreerimine 04/2023 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 995 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 102,0 mm |
| Töömaht | 81,5 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 309 kW / 420 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 7 600 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 430 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 5 500 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 8 000 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 77,2 kW/l / 105,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 300 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 3,9 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 8,5 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 13,4 sek |
| Paindlikkus 80–120 km/h 5. käigul | 6,0 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 2,5 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 430 mm |
| Kogulaius | 1 801 mm |
| Laius (peeglitega) | 1 994 mm |
| Kõrgus | 1 258 mm |
| Teljevahe | 2 484 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,4 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 485 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 450 kg |
| Tühimass (EC) | 1 525 kg |
| Lubatud täismass | 1 750 kg |
| Maksimaalne koormus | 300 kg |
| Kütusepaagi mahutavus | 64 l |
| Suletud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V210-1) | 120 l |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 120 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 150 l |
| Maksimaalne kliirens terasvedrustusega (DIN) | 83 mm |
| Maksimaalne kliirens terasest vedrustusega | 83 mm |
| Lähenemisnurk terasvedrustusega (DIN) | 7,3 ° |
| Lahkumiskulma terasvedrustusega (DIN) | 10,8 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (DIN) | 10,7 ° |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 242 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 16,8 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 10,7 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 9,1 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 9,7 l/100 km |