Porsche 718 Boxster GTS 4.0 (MY24) (982)
Kasutatud auto
88 000 €
KM-ta
Kom. number:
PO86180
Tehasetähis:
WP0ZZZ987RK224409
- Välisvärv
- Shark Blue
- Interjööri värv
- Katusevärv
- Katuse värvus Blue
- Läbisõit
- 12 850 km
- Esmane registreerimine
- 11/2023
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 8 kuud järelejäänud tähtaeg
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- Tagavedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 294 kW / 400 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 4,7 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 10,1 l/100 km
Kütusekulu, kombineeritud (WLTP): 10,1 l/100 km · CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP): 230 g/km
Musta värvi GTS Race-Tex interjöör, istmepõhjad sileda nahaga
Lisaks nahkinterjöörile Race-Tex viimistlusega standard detailid ja armatuurlaua alumine osa, s.h. kindalaeka kaas, uksepaneelide keskosa
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Lisavarustus
Välimus
SportDesign pakett läikivmusta värvi
Ilma mudelitähiseta ustel
Porsche logo tagaluugil värvitud satiinmusta värvi
Mudelitähis 718 tagaluugil värvitud
Tankimisluugi viimistlus Exclusive Design
Tagatiib värvitud läikivmusta värvi
Mootor, käigukast ja veermik
Porsche Doppelkupplung (PDK) automaatkäigukast
Aktiivvedrustus Porsche Active Suspension Management (PASM)
Elektromehhaaniline roolivõimendi Power steering Plus
Pidurisadulad läikivmusta värvi
Rattad
Turvapoldid velgedele
Veljed värvitud auto kere värvi
20" Carrera Sport veljed
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Adaptiivsed Sport Plus istmed, 18-suunas elektriliselt reguleeritavad
GT-sport nahkkattega rool
Soojendusega esiistmed
Turvavööd Racing Yellow
Soojendusega multifunktsionaalne rool
Ventileeritavad esiistmed
Tulekustuti integreeritud kõrvalistuja istme alla
Audio ja kommunikatsioon
Telefoni panipaik keskkonsoolis
BOSE® Surround Sound System helisüsteem
Apple CarPlay
Valgustus ja nähtavus
LED esituled Porsche dünaamilise valgustuspaketiga PDLS
Automaatselt tumenevad peeglid ja vihmasensor
Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid, välimise kohtvalgustusega
Mugavus- ja abisüsteemid
Reavahetusassistent (Lane Change Assist)
HomeLink - Garaaziuste avamise kaugjuhtimine
Porsche Entry & Drive
ParkAssist: parkimisandurid ees ja taga koos tagurduskaameraga
Pardakaamera paigalduse ettevalmistus
Interjööri valgustuspakett
Automaatne 2-tsooniline kliimaseade
Adaptiivne püsikiiruse hoidja
Standardvarustus
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rõhtasetusega 6-silindriline mootor, töömaht 4.0 l
PORSCHE Torque Vectoring (PTV)
Sport Chrono pakett
Kahe otsaga musta värvi sportlikud summutiotsad
64-liitrine kütusepaak
Rattad
Värviline Porsche vapp velje kapslitel
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Sportliku stiiliga pedaalid
Audio ja kommunikatsioon
Porsche Communication Management (PCM)
Digitaalraadio vastuvõtja
Porsche Vehicle Tracking System Plus (PVTS Plus)
Valgustus ja nähtavus
Tumedaks toonitud tagatuled
Toonitud ülaservaga esiklaas
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmsüsteem
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
8 kuud järelejäänud tähtaeg
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Kasutatud auto |
Läbisõit 12 850 km |
Esmaregistreerimine 11/2023 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 995 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 102,0 mm |
| Töömaht | 81,5 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 294 kW / 400 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 7 000 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 430 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu juures | 5 500 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 7 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 107,8 kW/l / 146,5 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 288 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 4,0 sek |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 4,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 8,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 10,8 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 13,7 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 17,8 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 2,6 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 3,1 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 391 mm |
| Kogulaius | 1 801 mm |
| Laius (peeglitega) | 1 994 mm |
| Kõrgus | 1 272 mm |
| Teljevahe | 2 475 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,0 m |
| Tühimass (omakaal) | 1 470 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 435 kg |
| Tühimass (EC) | 1 510 kg |
| Lubatud täismass | 1 730 kg |
| Maksimaalne koormus | 295 kg |
| Kütusepaagi mahutavus | 64 l |
| Suletud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V210-1) | 120 l |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 120 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 150 l |
| Maksimaalne kliirens terasvedrustusega (DIN) | 124 mm |
| Maksimaalne kliirens terasest vedrustusega | 124 mm |
| Lähenemisnurk terasvedrustusega (DIN) | 12,1 ° |
| Lahkumiskulma terasvedrustusega (DIN) | 14,4 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (DIN) | 12,1 ° |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 230 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 15,7 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 9,3 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 72 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 92 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |