Porsche Macan GTS
- Välisvärv
- Carmine Red
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 5000 km
- Esmane registreerimine
- 02/2026
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 12 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 578 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 100,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 21,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 420 kW / 571 hj
GTS interjööripakett Carmine Red kontrasttoonidega
Musta värvi laiendatud nahk- /Race-Tex interjöör Carmine Red kontrasttoonidega: Race-Tex viimistlusega eesmiste ja tagumiste külgmiste istmete keskosad, rool, keskkonsooli ja uste käetoed ning armatuurlaua keskosa; sileda nahaga viimistletud istmete siseservad, peatugede keskosad ja siseääred, rooli turvapadja moodul, armatuurlaud, suurem osa uksepaneelidest ja keskkonsooli küljepaneelide ülemised osad; Carmine Red tooni õmblused istmetel, armatuurlaua ülaosal, keskkonsooli ja uste käetugedel ning roolil; karboonviimistlusega detailid roolil ja dekoorliistudel; turvavööd Carmine Red tooni
Märkus: Saadaval ainult koos adaptiivsete sportistmetega (18-suunas seadistatavad)
E-Performance
Sõiduulatus
578kmLaadimisaeg
21,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
10,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Kui sõidukisse paigaldatud aku vananeb, väheneb selle mahutavus. See toob eelkõige kaasa väiksema sõiduulatuse ja pikema laadimisaja. Nimetatud tehnilised andmed viitavad siin pakutava sõiduki omadustele uuena ja ei pruugi kasutamisel enam kehtida.
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine "GTS" disainipakett
Standardvarustus
Välimus
Ettevalmistus järelhaagise konksu paigaldamiseks
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Logo kere külgedel
SUV keretüüp
Jalakäija ohutusfunktsioon
Mootor, käigukast ja veermik
Porsche E-Performance kaks püsimagnetiga elektrilist sünkroonmootorit (esi- ja tagateljel)
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Peatoed
Roolisammas elektriliselt seadistatav
Turvavööd eelpingutitega
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Pardalaadija 11 kW vahelduvvoolule (AC)
6 m toitekaabel avalikes laadimisjaamades laadimise tarbeks (kuni 11 kW)
Valgustus ja nähtavus
Termoisolatsiooniga tuuleklaas
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Külgturvapadjad ja keskmine turvapadi ees
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
12 kuud

Porsche Assistance
12 kuud
Porsche Assistance. 24 tundi ööpäevas. 365 päeva aastas. Kiire abi - kus ja millal iganes Te seda vajate.
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Porsche Approved kasutatud auto (näitusauto) Sertifitseeritud kvaliteediga, täieliku ajalooga ja originaalosadega sõiduk. Demoautod on sõidukid, mida kasutatakse näitustel või katsesõitudel. See võib kaasa tuua erineva läbisõidu kohaletoimetamisel. |
Läbisõit 5000 km Läbisõit võib muutuda – sõiduk on endiselt kasutusel |
Esmaregistreerimine 02/2026 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 (Porsche Tallinna esindus) |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused on tehtud Porsche esinduses |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 380 kW / 516 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 420 kW / 571 hj |
| 30-minutiline võimsus | 145 kW / 197 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 955 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 250 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 3,8 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 8,5 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 13,3 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 2,2 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 805 mm |
| Kogulaius | 1 952 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 954 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 152 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 613 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 593 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 603 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 1 643 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal maastikul sõitmise tase) | 1 663 mm |
| Teljevahe | 2 893 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,1 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,4 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 438 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 395 kg |
| Tühimass (EC) | 2 470 kg |
| Lubatud täismass | 2 940 kg |
| Maksimaalne koormus | 545 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 2 500 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 100 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 84 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 348 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 476 l |
| Eesmine üleulatus | 945 mm |
| Tagumine üleulatus | 946 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 174 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 164 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 204 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 224 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 11,9 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 20,0 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 15,3 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 24,0 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 14,1 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 13,2 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 16,5 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 18,1 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasest vedrustusega (DIN) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasvedrustusega (PASM DIN) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasvedrustusega (EC) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus (terasvedrustus) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 320 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 340 mm |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 578 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 730 km |
| Sõiduulatus laadimisvõimsusega 150 kW, 10 minutit (WLTP) | 118 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 239 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 100,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 270,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 10,0 h |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 22 kW (0 kuni 100%) | 5,3 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 400 A (0 kuni 100%) | 21,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 21,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 18,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 14,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 14,4 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 15,1 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 17,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 23,9 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 67 dB |