Porsche Macan GTS
- Välisvärv
- Jet Black Metallic
- Interjööri värv
- Musta värvi interjööri nahkpakett
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 551 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 100,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 21,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 420 kW / 571 hj
Musta värvi interjööri nahkpakett
Musta värvi interjööri nahkpakett: sileda nahaga viimistletud istmete keskosad ja siseservad, peatugede keskosad, rool, armatuurlaua pealmine osa, käetoed ja -pidemed uksepaneelides ees ja taga, keskkonsooli käetugi; musta värvi õmblused istmetel, armatuurlaua ülaosal, uste ja keskkonsooli käetugedel
Märkus: tellides Comfort (14-suunas seadistatavad) või Adaptiivsed Sportistmed (18-suunas seadistatavad), sileda nahaga viimistletud lisaks tagumised äärmised istmepolstrid ja peatugede küljed
E-Performance
Sõiduulatus
551kmLaadimisaeg
21,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
10,0hkodusPerformance Battery Plus 8-aastase garantiiga
Performance Battery Plus võimaldab tänu täiendavatele akumoodulitele pikemaid vahemaid ja suuremat jõudlust.

Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Paketid
Mudelipõhine "GTS" disainipakett
Standardvarustus
Välimus
Ettevalmistus järelhaagise konksu paigaldamiseks
Välimised ukselingid värvitud kere värvi
Logo kere külgedel
SUV keretüüp
Jalakäija ohutusfunktsioon
Mootor, käigukast ja veermik
Porsche E-Performance kaks püsimagnetiga elektrilist sünkroonmootorit (esi- ja tagateljel)
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Roolisammas elektriliselt seadistatav
Turvavööd eelpingutitega
Peatoed
ISOFIX/I-Size lapseistme kinnitused tagumistel äärmistel istmetel
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
ilma PHEV laadimiskaablita
Pardalaadija 11 kW vahelduvvoolule (AC)
Valgustus ja nähtavus
Termoisolatsiooniga tuuleklaas
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
"Warn and Brake Assist" funktsioon
Ohukolmnurk
Hädaabi teavitussüsteem "eCall" ja teeabikõne "bCall"
Külgturvapadjad ja keskmine turvapadi ees
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 380 kW / 516 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 420 kW / 571 hj |
| 30-minutiline võimsus | 145 kW / 197 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 955 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 250 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 3,8 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 8,5 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 13,3 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 2,2 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 805 mm |
| Kogulaius | 1 952 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 954 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 152 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 613 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 593 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 603 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 1 643 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal maastikul sõitmise tase) | 1 663 mm |
| Teljevahe | 2 893 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,1 m |
| Rehvide pöörderaadius | 11,4 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 438 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 395 kg |
| Tühimass (EC) | 2 470 kg |
| Lubatud täismass | 2 940 kg |
| Maksimaalne koormus | 545 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 2 500 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 100 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 84 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 348 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 476 l |
| Eesmine üleulatus | 945 mm |
| Tagumine üleulatus | 946 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 174 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 164 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 204 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 224 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 11,9 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 20,0 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 15,3 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 24,0 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 14,1 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 13,2 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 16,5 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 18,1 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasest vedrustusega (DIN) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasvedrustusega (PASM DIN) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasvedrustusega (EC) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus (terasvedrustus) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 300 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 320 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 340 mm |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 551 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 701 km |
| Sõiduulatus laadimisvõimsusega 150 kW, 10 minutit (WLTP) | 118 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 239 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 100,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 270,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 10,0 h |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 22 kW (0 kuni 100%) | 5,3 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 46,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 33,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 21,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 19,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 15,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 15,0 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 15,8 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 18,1 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 25,3 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 67 dB |