Porsche 718 Cayman GTS 4.0 (MY24) (982)
Kasutatud auto
95 000 €
KM-ta
Kom. number:
PO86142
Tehasetähis:
WP0ZZZ986RK265114
- Välisvärv
- Agate Grey Metallik
- Interjööri värv
- Must / Carmine Red GTS Race-Tex interjöör koos GTS interjööripaketiga
- Läbisõit
- 7800 km
- Esmane registreerimine
- 09/2023
- Eelmised omanikud
- 1
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Porsche Approved garantii
- 40 kuud järelejäänud tähtaeg
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- Tagavedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 294 kW / 400 hj
- Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga
- 4,0 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 10,1 l/100 km
Kütusekulu, kombineeritud (WLTP): 10,1 l/100 km · CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP): 230 g/km
Must / Carmine Red GTS Race-Tex interjöör koos GTS interjööripaketiga
Lisaks nahkinterjöörile musta värvi Race-Tex viimistlusega armatuurlaua alumine osa, s.h. kindalaeka kaas, uksepaneelide keskosa, A- ja B-piilarid (ainult Coupe-versioonidel)
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Lisavarustus
Mootor, käigukast ja veermik
Porsche Doppelkupplung (PDK) automaatkäigukast
Elektromehhaaniline roolivõimendi Power steering Plus
Rattad
Turvapoldid velgedele
Veljed värvitud satiinmustaks
20" Carrera Sport veljed
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Adaptiivsed Sport Plus istmed, 18-suunas elektriliselt reguleeritavad
Soojendusega esiistmed
Soojendusega multifunktsionaalne rool
Juhtkood: Tahhomeetri põhi Carmine Red
ISOFIX kinnitused lapseistme jaoks ees kõrvalistmel
GTS interjööri pakett
Tulekustuti integreeritud kõrvalistuja istme alla
Audio ja kommunikatsioon
BOSE® Surround Sound System helisüsteem
Apple CarPlay
Valgustus ja nähtavus
LED esituled Porsche dünaamilise valgustuspaketiga PDLS
Automaatselt tumenevad peeglid ja vihmasensor
Elektriliselt kokkuklapitavad küljepeeglid, välimise kohtvalgustusega
Mugavus- ja abisüsteemid
Reavahetusassistent (Lane Change Assist)
Porsche Entry & Drive
ParkAssist: parkimisandurid ees ja taga koos tagurduskaameraga
Pardakaamera paigalduse ettevalmistus
Automaatne 2-tsooniline kliimaseade
Adaptiivne püsikiiruse hoidja
Võrkpanipaik kõrvalistuja jalgaderuumis
Standardvarustus
Välimus
SportDesign pakett
Mootor, käigukast ja veermik
Rõhtasetusega 6-silindriline mootor, töömaht 4.0 l
Porsche aktiivvedrustus (PASM) sportliku seadistusega
PORSCHE Torque Vectoring (PTV)
Sport Chrono pakett
Kahe otsaga musta värvi sportlikud summutiotsad
64-liitrine kütusepaak
Rattad
Värviline Porsche vapp velje kapslitel
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Salongi lagi Race-Tex viimistlusega
Sportliku stiiliga pedaalid
Audio ja kommunikatsioon
Porsche Communication Management (PCM)
Digitaalraadio vastuvõtja
Porsche Vehicle Tracking System Plus (PVTS Plus)
Valgustus ja nähtavus
Tumedaks toonitud tagatuled
Toonitud ülaservaga esiklaas
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmsüsteem
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Porsche Approved garantii
40 kuud järelejäänud tähtaeg
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Kasutatud auto |
Läbisõit 7800 km |
Esmaregistreerimine 09/2023 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 1 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 6 |
| Töömaht | 3 995 cm³ / 4,0 l |
| Ava | 102,0 mm |
| Töömaht | 81,5 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 294 kW / 400 hj |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 430 Nm |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 7 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 73,5 kW/l / 100,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 288 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 4,0 sek |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 4,0 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 8,7 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 8,7 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h | 13,7 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos Sport Chrono paketiga | 13,7 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 2,6 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h koos Sport Chrono paketiga | 2,6 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 405 mm |
| Kogulaius | 1 801 mm |
| Laius (peeglitega) | 1 994 mm |
| Kõrgus | 1 276 mm |
| Teljevahe | 2 475 mm |
| Tühimass (omakaal) | 1 470 kg |
| Tühimass (DIN) | 1 435 kg |
| Tühimass (EC) | 1 510 kg |
| Lubatud täismass | 1 730 kg |
| Maksimaalne koormus | 295 kg |
| Kütusepaagi mahutavus | 64 l |
| Pagasiruumi maht (ees) | 150 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 270 l |
| Avatud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V211-1) | 182 l |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 230 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 15,7 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 9,8 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 9,0 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 9,3 l/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 72 dB |
| Seisva sõiduki müratase | 92 dB |
| Seisva sõiduki müratase (rpm) | 3 750 p/min |