Porsche Cayenne Electric
- Välisvärv
- Monteverde Metallic
- Interjööri värv
- Must nahkinterjöör
- Uue auto garantii
- 24 kuud
- Porsche HV aku garantii
- 8 aastat või kuni 160 000 km
- Mootor
- Elekter
- Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP)
- 628 km
- Aku mahutavus (bruto)
- 113,0 kWh
- Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%)
- 16,00 min
- Käigukast
- 4-vedu
- Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni
- 325 kW / 442 hj
Must nahkinterjöör
Must nahkinterjöör: sileda nahaga viimistletud istmete keskosad ja siseservad, peatugede keskosad ja küljed, rool, turvapadja moodul, armatuurlaud, suurem osa uksepaneelidest, sh. käetoed ja -pidemed, keskkonsooli käetugi ja ülemised küljepaneelid
Märkus: saadaval ainult koos Comfort istmetega (14-suunas seadistatavad) või Adaptiivsete Sportistmetega (18-suunas seadistatavad)
E-Performance
Sõiduulatus
628kmLaadimisaeg
16,00minlaadimisjaamasLaadimisaeg
11,0hkodusStandardne aku 8-aastase garantiiga
Suure mahutavuse tõttu pakub aku suurt ulatust. Optimeeritud aku juhtimissüsteem kaitseb komponente ja pikendab nende kasutusiga.

Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
Rattad
Rehviparanduskomplekt - rehviparandusvedelik ja kompressor
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Välimus
Jalakäija ohutusfunktsioon
Mootor, käigukast ja veermik
Porsche E-Performance kaks püsimagnetiga elektrilist sünkroonmootorit (esi- ja tagateljel)
Rattad
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Interjöör
Kolmepunkti automaatsed turvavööd eelpingutitega
Audio ja kommunikatsioon
E-Mobility
Pardalaadija 11 kW vahelduvvoolule (AC)
6 m toitekaabel avalikes laadimisjaamades laadimise tarbeks (kuni 11 kW)
Valgustus ja nähtavus
Termoisolatsiooniga tuuleklaas
Mugavus- ja abisüsteemid
Alarmseade, ultrahelianduritega salongis; võtmelt juhitav kesklukustus; immobilisaator
Mitte-suitsetaja pakett
Sõiduki alkoluku ettevalmistus
Ohukolmnurk
Garantii
Teie auto garantii hõlmab järgmist:

Uue auto garantii
24 kuud
Porsche HV aku garantii
8 aastat või kuni 160 000 km
Teie garantii kõrgepingeakule, sealhulgas minimaalne mahutavus 80% 3 aasta jooksul (või kuni 60 000 km) ja 70% kuni garantii lõpuni.
Tehnilised andmed
Mootor
| Maksimaalne võimsus | 300 kW / 408 hj |
| Overboost võimsus koos stardikontrolliga kuni | 325 kW / 442 hj |
| 30-minutiline võimsus | 166 kW / 226 hj |
| Maksimaalne pöördemoment koos stardikontrolliga kuni | 835 Nm |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 230 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h koos stardikontrolliga | 4,8 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h stardikontrolliga | 11,3 sek |
| Kiirendus 0–200 km/h koos stardikontrolliga | 18,4 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h stardikontrolliga | 3,0 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 985 mm |
| Kogulaius | 1 980 mm |
| Laius (peeglid kokku klappitud) | 1 999 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 199 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (standardne tase) | 1 674 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal tase) | 1 644 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (madal tase) | 1 659 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 1 694 mm |
| Kõrgus õhkvedrustusega (eriti madal maastikul sõitmise tase) | 1 729 mm |
| Teljevahe | 3 023 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 11,6 m |
| Rehvide pöörderaadius | 10,7 m |
| Tühimass (omakaal) | 2 542 kg |
| Tühimass (DIN) | 2 525 kg |
| Tühimass (EC) | 2 600 kg |
| Lubatud täismass | 3 170 kg |
| Maksimaalne koormus | 645 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 100 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 3 000 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Haagise kinnituse maksimaalne vertikaalne koormus | 120 kg |
| Pagasiruumi maht (ees) | 90 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 588 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 781 l |
| Eesmine üleulatus | 955 mm |
| Tagumine üleulatus | 1 007 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 190 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (madal tase) | 175 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 210 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 245 mm |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 14,9 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (standardne tase) | 18,7 ° |
| Lähenemisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikurežiim) | 25,0 ° |
| Lahkumiskulma õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 22,7 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (standardne tase) | 14,6 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (madal tase) | 13,4 ° |
| Ülekäigunurk õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 16,1 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 18,8 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (standardne tase) | 500 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (maastikul sõitmise tase) | 520 mm |
| Maksimaalne läbivus sügavus õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 555 mm |
Sõiduulatus
| Sõiduulatus, kombineeritud (WLTP) | 628 km |
| Sõiduulatus linnas (WLTP) | 777 km |
| Sõiduulatus maksimaalse laadimisvõimsusega, 10 minutit (WLTP) | 325 km |
Aku maht ja laadimine
| Aku mahutavus (bruto)1.1 | 113,0 kWh |
| Maksimaalne laadimisvõimsus (DC) | 390,0 kW |
| Laadimisaeg vahelduvvooluga (AC) 11 kW juures (0 kuni 100%) | 11,0 h |
| Laadimisaeg vahelduvvoolu (AC) puhul 22 kW (0 kuni 100%) | 5,8 h |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 120 kW (500 V, 250 A, 10 kuni 80 %) | 52,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul 150 kW (10 kuni 80%) | 26,00 min |
| Laadimisaeg alalisvoolu (DC) puhul maksimaalse laadimisvõimsusega (10 kuni 80%) | 16,00 min |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 0 g/km |
| Kombineeritud elektritarbimine (WLTP) | 20,1 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 16,2 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnas (WLTP) | 15,7 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnalähedasel teel (WLTP) | 16,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine linnast väljaspool (WLTP) | 18,5 kWh/100 km |
| Elektrienergia tarbimine maanteel (WLTP) | 25,4 kWh/100 km |
Müratase (vastavalt standardile UN-R 51)
| Sõiduki möödasõidu müratase | 66 dB |