Porsche Macan
- Välisvärv
- Miami Blue
- Interjööri värv
- Läbisõit
- 38 000 km
- Esmane registreerimine
- 02/2022
- Eelmised omanikud
- 2
- Kahjude ajalugu
- Kahjudest või avariidest ei ole teatatud
- Mootor
- Bensiin
- Käigukast
- (PDK) Automaat
- Käigukast
- 4-vedu
- Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor
- 195 kW / 265 hj
- Kiirendus 0–100 km/h
- 6,4 sek
- Kütusekulu, kombineeritud (WLTP)
- 10,1 l/100 km
Must interjööri nahkpakett
Must interjööri nahkpakett. Nahaga viimistletud armatuurlaua pealmine osa, istmete keskosad ja siseääred, peatugede eesosa, käetoed- ja pidemed uksepaneelides ees ja taga, käetugi ees keskel
Sõiduki varustus
Lisavarustuse valikud
Välimus
Mootor, käigukast ja veermik
75-liitrine kütusepaak
Rattad
Interjöör
Audio ja kommunikatsioon
Valgustus ja nähtavus
Mugavus- ja abisüsteemid
Järgnev nimekiri näitab selle varustustaseme standardvarustust. Individuaalset konfiguratsiooni ja tehtud valikuid ei kajastata. See loend võib näidata varustust, mis on tehtud valiku tõttu asendatud.
Välimus
Integreeritud turvatalad ustes
Tagaspoiler läikivmusta värvi
Elektriliselt avatav ja suletav tagaluuk
Toonitud, soojustisoleerivad klaasid kõigil akendel
Külgakende liistud matt-mustad
Küljeliistud musta värvi (Lava Black)
SportDesign küljepeeglid
Järelhaagisekonksu ettevalmistus: juhtmestiku valmidus haagisekonksu lisamiseks
Porsche logo ja mudelimärgistus tagaluugil, kroomitud
Kaks summutiotsa matt-hõbedase viimistlusega
Mootor / Veermik
4-silindriline turbomootor töömahuga 2.0 l, maksimaalne võimsus 195 kW (265 hj)
SPORT-režiimi lüliti
Intelligentne soojusjaotuse süsteem
Aktiivjuhtimisega õhuvõtuavad
VarioCam: väljalaskeklapi ajastuse sujuv reguleerimine
Bensiinimootori kübemefilter (Gasoline Particulate Filter OPF)
Automaatne Start-Stop funktsioon
Porsche Doppelkupplung (PDK), seitsmekäiguline automaatkäigukast manuaalse käiguvahetusvõimalusega
Porsche veojõukontroll (PTM): elektrooniliselt juhitud ja kohanduva mitmeplaadilise siduriga ja libisemisvastase kontrolliga (ASR) aktiivne neljarattavedu
Porsche stabiilsuskontroll (PSM), sisaldab ABS, ASR, ABD, MSR ja TSM (järelhaagise stabiliseerimine) funktsioone
Auto Hold funktsioon
Porsche Hill Control (nõlvaltstardiabi)
Off-road lüliti
Neljakolvilised suletud tüüpi alumiiniumist monoplokk pidurisadulad ees
Piduriketta läbimõõt (ees/taga): 350 mm / 330 mm, sisemiselt ventileeritavad, musta värvi pidurisadulad
Elektriline parkimispidur
ABS pidurid
Mitmikkokkupõrke ennetamise pidurisüsteem "Multi Collision Brake"
Veljed
19" veljed Macan
Rehvirõhu monitooringu süsteem (TPM)
Valgustus
LED esituled koos dünaamilise valgustuspaketiga PDLS (Porsche Dynamic Light System) - adaptiivne valgusvihu reguleerimine, dünaamilised kurvituled
Ruumilised LED-tagatuled integreeritud 4-punkti pidurituledega, valgusriba tagatulede vahel
LED gabariidi- ja suunatuled
"Welcome Home" valgustusfunktsioon
Kolmas pidurituli (LED) integreeritud tagaspoilerisse
Elektriliselt seadistatavad, soojendusega ja kokkuklapitavad küljepeeglid, juhipoolne peegel asfääriline
Vihmasensor, soojendusega klaasipesuridüüsid ja reguleeritava kiirusega klaasipuhastid ees
Klaasipuhasti tagaaknal
Salongivalgustus: valgustatud kindalaegas, süüteluku valgustus, lugemistuled ees ja tagaistujatele, pagasiruumi valgustus
Mugavus- ja abisüsteemid
Püsikiiruse hoidja
ParkAssist - parkimisandurid ees ja taga, akustilise ja optilise distantsiindikatsiooniga
Sõidurea jälgimise assistent (Lane Departure Warning)
Elektrilised aknatõstukid ees ja taga
Interjöör
5 istet
Comfort esiistmed 8-suunas elektriliselt seadistatavad (istme kõrgus, kalle, seljatugi, ette/taha suunas)
Neljas suunas seadistatavad peatoed esiistmetel
Osadena (40/20/40) alla- ja kokkuklapitavate tagaistmete süsteem, kokkuklapitava käetoega keskel koos kahe integreeritud topsihoidjaga
Multifunktsionaalne sportrool käiguvahetuslabadega, rooliratas kaetud sileda nahaga
Interjöör standardvärvides, istmed Race-Tex viimistlusega
Dekoratiivliistud musta värvi
Panipaigad salongis (sõltub lisavarustuse valikust): kindalaegas, panipaigad keskkonsoolis ja uksepaneelides
Valgustatud peeglid päikesesirmis
Käetugi keskkonsoolis eesistujatele, panipaigaga ja pikisuunas reguleeritav
Kaks topsihoidjat ees
Salongi põrandamatid
Kell armatuurlaual
3 ümmargust näidikuekraani instrumentide paneelis
4,8 tolline TFT värviekraan näidikute paneelis, hooldusintervalli ja välistemperatuuri näidikud ning erinevad hoiatus-indikaatortuled
Automaatne kolmetsooniline kliimaseade, juhile, kõrvalistujale ja tagaistujatele eraldi seadistatav, automaatne õhu taasringluse süsteem õhukvaliteedi ja -niiskuse sensoriga
Aktiivsöega tolmu / õietolmufilter
Automaatsed kolmepunkti-turvavööd koos eelpingutitega esiistmetel ja tagumistel äärmistel istmetel, esiistmetel koos jõupiirajatega, automaatne kolmepunkti turvavöö taga keskmisel istmel
Täismõõdus turvapadi juhile ja kõrvalistujale
Külgturvapadjad eesistujatele
Salongi lage ning külgaknaid A-piilarist C-piilarini katvad turvakardinad
Ümberminekut tuvastav süsteem, aktiveerib ümbermineku korral turvakardinad ning turvavööde eelpingutid
ISOFIX lapseistme kinnitusaasad tagumistel äärmistel istmetel
Kõrvalistuja turvapadja deaktiveerimise võimalus
Kaugjuhtimisega kesklukustus
Transponderiga immobilisaator, Safe-Lock ja alarmsüsteem
Audio ja kommunikatsioon
Porsche Communication Management (PCM) navigatsiooni mooduliga, puutetundlik värviline ekraan, hääljuhtimine
Connect Plus koos on-line navigatsiooniga, wi-fi ühendus, Bluetooth käed-vabad telefonisüsteem, LTE telefonimoodul
Digitaalraadio vastuvõtja (DAB+, DMB)
Sound Package Plus, 10 kõlarit, koguvõimsus 150 W, digitaalne signaalitöötlus
Porsche Car Connect koos satelliitjälgimissüsteemi valmidusega Porsche Vehicle Tracking System Plus (PVTS Plus)
Pardakompuuter
12 V pistikud ees keskkonsoolis ja pagasiruumis
Kaks USB ühendus- ja laadimispesa keskkonsooli panipaigas
Kaks USB laadimispesa tagaistujatele
Garantii
Meil puudub teave garantii kohta. Palun kontrollige seda edasimüüjalt.
Seisukord ja ajalugu
Seisukord Kasutatud auto |
Läbisõit 38 000 km |
Esmaregistreerimine 02/2022 |
Eelmised omanikud Eelmisi omanikke: 2 |
Hooldusajalugu Jah, kõik hooldused tehtud |
Kahjude ajalugu Kahjudest või avariidest ei ole teatatud |
Tehnilised andmed
Mootor
| Silindrite arv | 4 |
| Töömaht | 1 984 cm³ / 2,0 l |
| Ava | 82,5 mm |
| Töömaht | 92,8 mm |
| Maksimaalse võimsusega sisepõlemismootor | 195 kW / 265 hj |
| Maksimaalne võimsus sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 5 000 - 6 500 p/min |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril | 400 Nm |
| Maksimaalne pöördemoment sisepõlemismootoril pöörete arvu vahemikus | 1 800 - 4 500 p/min |
| Mootori maksimaalne pöörlemiskiirus | 6 800 p/min |
| Maksimaalne võimsus liitri kohta | 97,8 kW/l / 133,0 hj/l |
Sooritusvõime
| Maksimaalne kiirus | 232 km/h |
| Kiirendus 0–100 km/h | 6,4 sek |
| Kiirendus 0–100 km/h koos Sport Chrono paketiga | 6,2 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h | 16,3 sek |
| Kiirendus 0–160 km/h koos Sport Chrono paketiga | 16,1 sek |
| Kiirendus käigul 80–120 km/h | 4,5 sek |
Kere - Mõõtmed ja kaalud
| Pikkus | 4 726 mm |
| Kogulaius | 1 922 mm |
| Laius (peeglitega) | 2 097 mm |
| Kõrgus | 1 621 mm |
| Teljevahe | 2 807 mm |
| Pöörderaadiuse läbimõõt | 12,0 m |
| Tühimass (DIN) | 1 845 kg |
| Tühimass (EC) | 1 920 kg |
| Lubatud täismass | 2 510 kg |
| Maksimaalne koormus | 665 kg |
| Maksimaalne lubatud katusekoormus Porsche katusetranspordisüsteemiga | 75 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdatud) | 2 000 kg |
| Maksimaalne veojõud (pidurdamata) | 750 kg |
| Kütusepaagi mahutavus | 65 l |
| Suletud pagasiruumi maht (V210-2) | 458 l |
| Tagumise pagasiruumi maht (istmed alla klappitud) | 1 503 l |
| Avatud pagasiruumi maht tagumiste istmete kokkuklapitamisel (V211-1) | 954 l |
| Avatud pagasiruumi maht (V211-2) | 488 l |
| Maksimaalne kliirens terasvedrustusega (DIN) | 202 mm |
| Maksimaalne kliirens terasest vedrustusega | 202 mm |
| Maksimaalne kliirens õhkvedrustusega (normaalne sõidukõrgus) | 187 mm |
| Lähenemisnurk terasvedrustusega (DIN) | 16,8 ° |
| Lahkumiskulma terasvedrustusega (DIN) | 23,4 ° |
| Ülekäigunurk terasvedrustusega (DIN) | 16,7 ° |
| Ületamisnurk õhkvedrustusega (ekstra maastikul sõitmise tase) | 18,8 ° |
| Maksimaalne läbivus sügavus terasest vedrustusega (DIN) | 300 mm |
Kütusekulu ja emissioon
| CO₂ heitkogused kombineeritud (WLTP) | 229 g/km |
| Kütusekulu, kombineeritud (WLTP) | 10,1 l/100 km |
| Kütusekulu linnas (WLTP) | 13,8 l/100 km |
| Kütusekulu linnalähedasel teel (WLTP) | 10,0 l/100 km |
| Kütusekulu linnast väljas (WLTP) | 8,8 l/100 km |
| Kütusekulu maanteel (WLTP) | 10,0 l/100 km |