Porsche Taycan Turbo S Cross Turismo
- Екстериорен цвят
- Цвят Черен Jet Black Metallic
- Интериорен цвят
- Пробег
- 6000 km
- Първа регистрация
- 06/2025 г.
- Предишни собственици
- 1
- История на щетите
- Няма докладвани повреди или произшествия
- Одобрена гаранция на Porsche
- 12 месеци
- Гаранция за акумулатора на Porsche HV
- 8 години или до 160 000 км
- Двигател
- Electric
- Пробег комбиниран (WLTP)
- 577 km
- Енергийно съдържание на акумулатора (брутно)
- 105,0 kWh
- Време за зареждане с постоянен ток (DC) с максимална мощност на зареждане (от 10 до 80 %)
- 18,00 min
- Задвижване
- All-wheel-drive
- Overboost мощност с Launch Control до
- 700 kW / 952 hp
Двуцветен кожен интериор, кожа с гладко покритие, Black/Crayon
Комбинация от цветове: Black/Crayon. Съдържа същите елементи като кожения интериор
Описание
E-Performance
Обхват
577kmВреме за зареждане
18,00minНа станцията за зарежданеВреме за зареждане
11,0hВкъщиПроизводителност на батерията Plus с 8-годишна гаранция
По-високи диапазони и по-голям потенциал за производителност чрез допълнителни клетъчни модули.

Капацитет на батерията
Най-новата информация за оставащия капацитет на батерията ще получите директно от дилъра.
С напредването на възрастта на акумулатора, монтиран в автомобила, неговата използваема енергия намалява. Това води по-специално до намаляване на пробега и удължаване на времето за зареждане. Посочените технически данни се отнасят до свойствата на предлагания тук автомобил, когато е нов, и може да не бъдат постигнати при употреба.
Оборудване на автомобила
Акценти на оборудването
Екстериор
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Packages
Екстериор
Трансмисия / Шаси
Колела
Интериор
Аудио / Комуникация
Зареждане и пробег
Осветление и видимост
Системи за комфорт и подпомагане на управлението
Гаранция
Гаранционното покритие включва:

Одобрена гаранция на Porsche
12 месеци

Помощ от Porsche
12 месеци
Мобилност и сигурност при поискване. 24 часа в денонощието. 365 дни в годината. Бърза помощ - където и когато имате нужда от нея.
Гаранция за акумулатора на Porsche HV
8 години или до 160 000 км
Състояние и история
Състояние Употребяван автомобил, одобрен от Porsche (автомобил за демонстрации) Автомобил със сертифицирано качество, пълна история и оригинални части. Автомобилите за демонстрации са превозни средства, използвани за изложби или тестово шофиране. Това може да доведе до вариращ пробег при доставка. Това може да доведе до различен пробег при доставка. |
Пробег 6000 km Вариращ пробег – Превозното средство все още се използва |
Първа регистрация 06/2025 г. |
Предишни собственици 1 (Порше Център София) |
Пълна история на обслужването Да, всяка услуга, извършена в Porsche Center |
История на щетите Няма докладвани повреди или произшествия |
Технически данни
Двигател
| Максимална мощност | 570 kW / 775 hp |
| Overboost мощност с Launch Control до | 700 kW / 952 hp |
| Максимален въртящ момент с Launch Control до | 1 110 Nm |
Мощност
| Максимална скорост | 250 km/h |
| Ускорение 0-100 км/ч с Launch Control | 2,5 sec |
| Ускорение 0-160 км/ч с Launch Control | 5,3 sec |
| Ускорение 0-200 км/ч с Launch Control | 7,9 sec |
| Ускорение в предавка 80-120 км/ч с Launch Control | 1,4 sec |
Каросерия - Размери и Тегла
| Дължина | 4 974 mm |
| Обща ширина | 1 967 mm |
| Ширина (с огледала) | 2 144 mm |
| Височина | 1 407 mm |
| Междуосие | 2 904 mm |
| Диаметър на радиуса на завиване | 11,4 m |
| Диаметър на завиване на гумите | 10,7 m |
| Тегло без товар (собствено тегло) | 2 355 kg |
| Тегло без товар (DIN) | 2 325 kg |
| Тегло без товар (EC) | 2 400 kg |
| Допустимо брутно тегло | 2 880 kg |
| Максимално натоварване | 555 kg |
| Максимално допустимо натоварване на покрива с транспортна система за покрив Porsche | 75 kg |
| Обем на багажното отделение (отпред) | 84 l |
| Обем на багажното отделение отзад (със сгънати седалки) | 1 171 l |
| Обем на отвореното багажно отделение (V211-2) | 405 l |
| Макс. просвет с въздушно окачване (нормална височина на каросерията) | 143 mm |
| Макс. просвет с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 173 mm |
| Ъгъл на подход с въздушно окачване (стандартно ниво) | 12,0 ° |
| Ъгъл на излизане с въздушно окачване (стандартно ниво) | 16,1 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (стандартно ниво) | 11,9 ° |
| Ъгъл на преодоляване с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 14,3 ° |
| Максимална дълбочина на преминаване при брод с въздушно окачване (стандартно ниво) | 300 mm |
| Максимална дълбочина на преминаване през вода с въздушно окачване (допълнително ниво за офроуд) | 340 mm |
Пробег
| Пробег комбиниран (WLTP) | 577 km |
| Пробег в градски условия (WLTP) | 661 km |
| Пробег след 10-минутно зареждане с 150 kW (WLTP) | 117 km |
| Пробег след 10-минутно зареждане с максимална мощност на зареждане (WLTP) | 277 km |
Капацитет на батерията и Зареждане
| Енергийно съдържание на акумулатора (брутно) | 105,0 kWh |
| Енергийно съдържание на акумулатора (нетна използваема) | 97,0 kWh |
| Макс. мощност на зареждане (DC) | 320,0 kW |
| Време за зареждане с променлив ток (AC) при 11 kW (от 0 до 100 %) | 11,0 h |
| Време за зареждане с променлив ток (AC) при 22 kW (от 0 до 100%) | 6,0 h |
| Време за зареждане с постоянен ток (DC) при 400 A (от 0 до 100%) | 18,00 min |
| Време за зареждане с постоянен ток (DC) с 120 kW (500V, 250A, от 10 до 80 %) | 46,00 min |
| Време за зареждане с постоянен ток (DC) с 150 kW (от 10 до 80 %) | 33,00 min |
| Време за зареждане с постоянен ток (DC) с максимална мощност на зареждане (от 10 до 80 %) | 18,00 min |
Разход/Емисии
| CO₂ емисии комбинирани (WLTP) | 0 g/km |
| Комбинирана консумация на електроенергия (WLTP) | 19,8 kWh/100 km |
| Електрическа консумация в градски условия (WLTP) | 17,1 kWh/100 km |
| Електрическа консумация в градски условия (WLTP) | 17,4 kWh/100 km |
| Електрическа консумация в предградията (WLTP) | 16,9 kWh/100 km |
| Електрическа консумация извън градски условия (WLTP) | 18,0 kWh/100 km |
| Електрическа консумация на магистрала (WLTP) | 24,0 kWh/100 km |
Звуково ниво (type approved based on UN-R 51)
| Ниво на шума при преминаващ автомобил | 70 dB |
